Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN TSO MEDOS PROGRAMINA GEÇTİ

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, ihracatta zaman kaybının önüne geçmeyi ve maliyetten tasarruf etmeyi sağlayan “Menşe ve Dolaşım Belgeleri”nin elektronik ortamda onaylatılması süreci olan MEDOS programını uygulamaya başladı.

Okunma: 1738

31.01.2019 12:32

Facebook'ta Paylaş

Ticaret Bakanlığı tarafından hayata geçirilen, menşe ve dolaşım belgelerinin onay ve vize işlemlerinin elektronik ortama aktarılması ile ilgili MEDOS Programı, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde de aktif olarak kullanılmaya başlandı. 


MEDOS programının ihracat yapan üyelere büyük rahatlık sağlayacağını dile getiren TSO Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, “Üyelerimize en hızlı, en doğru ve en kaliteli hizmeti verebilmek için biz de altyapımızı hızla tamamlayıp MEDOS programını kullanmaya başladık. İhracat yapan üyelerimiz “Menşe ve Dolaşım Belgeleri”ni odaya gelmeden elektronik ortamda onaylatabilecekler.''dedi.

Önceliğin üyeler için kaliteli hizmet olduğunu belirten Başkan Halil Balık, “Gelecek dijitalleşmede, üyelerimizin daha kolay ve daha hızlı hizmet alabilmesi için her türlü yeniliğe açığız.'dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin