Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN TSO REKTÖR UZUN’U ZİYARET ETTİ

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (Bartın TSO) Başkanı Halil Balık ve yönetim kurulu üyeleri, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’u ziyaret etti. Ziyarette Üniversite-Sanayi-Kamu işbirliğiyle ilgili Batı Karadeniz Bölgesinden başlayarak Ülkemizin gelişimine sunulabilecek katkılarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Okunma: 1641

15.10.2018 11:49

Facebook'ta Paylaş

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (Bartın TSO) Başkanı Halil Balık ve yönetim kurulu üyeleri, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’u ziyaret etti.

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, bütüncül aklın harekete geçirilmesi ve geçmişten gelen birikimlerle üniversite-kamu-sanayi işbirliğinin geliştirilmesinin önemine vurgu yaparak, “Bartın Üniversitesi olarak ihtisaslaşma ve bölgesel odaklılık hedefleriyle Ülkemizin geleceğine değer katmak için akademik gücümüz ve tüm paydaşlarımızla ortak çalışmalar yürütmek gayretindeyiz.” dedi.

“İşbirliklerine önem vermeliyiz”

Rektör Uzun, “Yaşadığımız bölgeye değer katmak ve ülkemizi geleceğe taşımak istiyorsak işbirliklerine önem vermeliyiz. Bu işbirliğinin en güzel örneklerinden birini düzenlemiş olduğumuz ‘Bartın Üniversitesi II. Ar-Ge Proje Pazarı’ etkinliğinde gerçekleştirdik. Burada ülkemizin 36 farklı ilinden 211 proje sahibiyle sektör temsilcilerini buluşturduk. Üniversitemizde gösterilen gayreti takdirle karşılayıp her zaman yanımızda olan Bartın Valimiz Sayın Nusret Dirim nezdinde Bartın TSO Başkanımız Halil Balık ile Bartın TSO Yönetim Kurulu Üyelerimize, tüm sanayicilerimize ve il yöneticilerimize katkıları için teşekkür ediyorum.”dedi.

Üniversiteyle ortak çalışmalar yürütme gayretinde olduklarını dile getiren Balık ise Bartın TSO olarak Bartın Üniversitesi ile her zaman işbirliğine hazır olduklarını ifade etti. 

 

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin