Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN TSO’DAN BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Bartın TSO Alacak Sigortaları, Dijital Dönüşüm, E-Ticaret ve E-İhracat hakkında eğitim semineri düzenledi. Seminerde KOBİ’ler için dijital dünyada iş yapabilme ve e-ticaret ekosisteminin sağlayacağı faydalar ile Alacak Sigortaları hakkında bilgiler verildi.

Okunma: 351

10.05.2019 12:57

Facebook'ta Paylaş

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Türkiye E-Ticaret Meclisi katkılarıyla Bartın TSO ev sahipliğinde Dijital Dönüşüm, E-Ticaret, E-İhracat Eğitim Semineri ve Alacak Sigortaları hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

TOBB Meclis Başkan Yardımcısı Merter Özdemir, Teknoloji Firma sahipleri ile Halk Sigorta Genel Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğü yetkililerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda,  KOBİ’ler için dijital dünyada iş yapabilme ve e-ticaret ekosisteminin sağlayacağı faydalar ile Alacak Sigortaları hakkında bilgiler verildi.

Yapılan toplantı ve eğitim seminerine, TSO Başkanı Halil Balık, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, BAKKA Bartın Koordinatörü Bahadır Kalecik, Halk Bankası Bartın Şube Müdürü Erol Demirel, Meclis Üyeleri Çağrı Pekdiker, Hüseyin Çalıkoğlu, Sertaç Şimşek, Şenol Ak, Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara ile oda üyeleri katıldı.

Toplantı soru cevap bölümünün ardından sona erdi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1566200582.92019-08-19 10:43:02