Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN TURİZM FUARINDAKİ YERİNİ ALDI

Bartın 14-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan 4.Travelexpo Ankara Turizm ve Seyahat Fuarı’ndaki yerini aldı.

Okunma: 3203

15.11.2019 14:06

Facebook'ta Paylaş

ATİS Fuarcılık tarafından düzenlenen ‘4.Travelexpo Ankara’ Turizm ve Seyahat Fuarı 14-17 Kasım 2019 tarihlerinde ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezinde (www.congresium.com) 10.000m2-lik alanda gerçekleştiriliyor. Fuarın, komşu ve çevre ülkelerin, özellikle Ankara ve çevresinin, tüm Türkiye’nin turizm ürünlerinin tanıtım ve pazarlanmasının yapılabileceği bir etkinlik olması hedefleniyor.

Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun fuarla ilgili yaptığı açıklamada, “Travelexpo Ankara Fuarı 14-17 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Biz de Bartın İl Müdürlüğü olarak bu fuara katılım sağlıyoruz.  İlimize Ankara’dan yoğun ilgi olduğu için ağırlığımızı Ankara’ya verelim istiyoruz. Ankara bizim en çok turist aldığımız il. İlimizin tüm turistlik ve tarihi değerlerini Ankara’ya taşımak istiyoruz. Başkentimizin denizi Amasra (Amasra) ve Bartın’dır. Plajlarımızı ön plana çıkartacağız. Batı Karadeniz bölgesinin en uzun plajına sahibiz. Ankara’yı özellikle plaj noktasında değerlendirmek istiyoruz. İlimizi en güzel şekilde temsil edeceğiz. Broşür ve tanıtım kitapçıkları dağıtacağız, plajlarımızı, el sanatlarımızı, Güzelcehisar Lav Sütunlarımızı, Amasra salatamızı tanıtacağız. Bartın’a ait ne kadar değerimiz varsa en güzel şekilde anlatarak ilimize daha fazla turist çekmenin yollarını araştıracağız.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin