Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN ÜNİVERSİTESİ 11 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK

Bartın Üniversitesi 11 öğretim elemanı alımı gerçekleştirecek. Personel ilanı, Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr tarafından yayımlandı.

Okunma: 275

31.12.2020 17:18

Facebook'ta Paylaş

Basın İlan Kurumu resmi portalı ilan.gov.tr’de yayımlanan Bartın Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanına göre Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi alınacak. 

Adaylardan ALES’ten en az 70, Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından en az 50 puan veya eşdeğerliği kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmaları isteniyor.

 

Yayımlanan ilana göre Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölümüne 1 Araştırma Görevlisi, Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümüne 2 Araştırma Görevlisi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümüne 2 Öğretim Görevlisi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümüne 1 Araştırma Görevlisi, Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümüne 1 Araştırma Görevlisi, Yabancı Diller Yüksekokulu Yabancı Diller Bölümüne 1 Öğretim Görevlisi, Bartın Meslek Yüksekokulu Hukuk Bölümüne 1 Öğretim Görevlisi, Bartın Meslek Yüksekokulu Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümüne 1 Öğretim Görevlisi, Bartın Meslek Yüksekokulu Ulaştırma Hizmetleri Bölümüne 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacak.

İlana göre 30 Aralık 2020 tarihinde başlayan başvurular 13 Ocak 2021 mesai saati bitimine kadar devam edecek.  Ön Değerlendirme Sonuç İlan tarihi olarak 20 Ocak belirlenirken giriş sınavı  ise 25 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek. Sonuçlar ise  28 Ocak tarihinde https://w3.bartin.edu.tr/ adresinden ilan edilecek.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız… 

https://www.ilan.gov.tr/ilan/721118/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/akademik-personel-alimlari/bartin-universitesi-ogretim-elemani-alim-ilani

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin