Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN ÜNİVERSİTESİ GURURLANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

Bartın Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü mezunu Mehmet Cemil Aktaş, Uluslararası Peyzaj Mimarları Federasyonu (IFLA) tarafından düzenlenen uluslararası yarışmada 2 ödül birden aldı. Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, aldığı ödüllerden dolayı Aktaş’ı tebrik ederek, “Kurulduğu günden bugüne 18 bini aşkın öğrencimizin kep atma heyecanını yaşadığı Bartın Üniversitesinde mezunlarımız da aldıkları başarılarla gururlandırmaya devam ediyor.”dedi.

Okunma: 3203

15.11.2019 13:48

Facebook'ta Paylaş

Bartın Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü mezunu Mehmet Cemil Aktaş, Uluslararası Peyzaj Mimarları Federasyonu (IFLA) tarafından her yıl düzenlenen “Avrupa Genç Profesyoneller” yarışmasında 2 ödül birden aldı. Uluslararası katılımın olduğu “yarışmada hazırladığı projelerle onlarca genç meslektaşını geride bırakma başarısı gösteren Aktaş, ‘Konsept Proje’ ve ‘Uygulama’ kategorilerinde birinci oldu. Aktaş ödülünü 7. Peyzaj Mimarlığı Kongresinin ardından gerçekleştirilen törende aldı.

“Mezunlarımızla büyük bir aileyiz”

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, aldığı ödüllerden dolayı Aktaş’ı tebrik ederek, “Kurulduğu günden bugüne 18 bini aşkın öğrencimizin kep atma heyecanını yaşadığı Bartın Üniversitesinde mezunlarımız da aldıkları başarılarla gururlandırmaya devam ediyor. Bizler de böylece her geçen gün büyüyen ve gelişen üniversitemizde nitelikli gençler yetiştirmiş olmanın kıvancını yaşıyoruz. Bartın Üniversitesi ailesinin önemli bir bileşeni olarak gördüğümüz mezunlarımızla irtibatı koparmıyoruz. Bartın Üniversitesi Mezun Bilgi Sistemi’ni kurarak onlarla iletişimimizi sürdürüyoruz. Bartın Üniversitesinin en büyük gücü olarak gördüğümüz mezunlarımızın başarılarının bir ömür boyu sürmesini diliyoruz. Bu düşüncelerle Aldığı ödüllerle bizleri gururlandıran mezunumuz Mehmet Cemil Aktaş'ı ve öğretim elemanlarımızı da tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.     

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin