Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN ÜNİVERSİTESİ’Nİ ANKARA’DA ANLATTILAR

Ankara’da düzenlenen ‘Üniversite Tercih Fuarı’na katılan Bartın Üniversitesi’nin standı yoğun ilgi gördü. Fuarda Bartın Üniversitesi’nin 9 fakülte, 1 yüksekokul, 3 meslek yüksekokulu ve 3 enstitüsünde yer alan programları hakkında bilgiler verildi.

Okunma: 310

27.07.2019 11:29

Facebook'ta Paylaş

Ankara Anfa Altınpark’ta gerçekleştirilen üniversite tercih fuarında Bartın Üniversitesi öğretim elemanları üniversite adaylarının sorularını cevapladı.

İki gün süren ve 80’e yakın devlet ile vakıf üniversitesinin katıldığı tercih fuarında, Bartın Üniversitesi’nin standını her gün yüzlerce aday öğrenci ziyaret etti. Fuarlarda Bartın Üniversitesi’nin 9 fakülte, 1 yüksekokul, 3 meslek yüksekokulu ve 3 enstitüsünde yer alan programları hakkında bilgiler verildi.  Kariyer planlaması noktasında da tavsiyelerde bulunan öğretim elemanları, üniversite tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken hususları öğrencilere ve ailelerine anlattı.

Fuarda ayrıca Bartın Üniversitesi’nin yurt dışı eğitim olanakları, çift anadal ve yandal uygulamaları noktasında sunduğu fırsatlar aktarıldı.

Bartın Üniversitesi’nin özel yaklaşım gerektiren öğrencilerin eğitim-öğretim faaliyetleriyle birlikte sosyal ve kültürel etkinliklere rahat katılım sağlayabilecek yapıda olduğunun da vurgulandığı tercih fuarında, üniversitenin Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 'Engelsiz Erişim Ödülleri'nde Mekânda Erişilebilirlik (Turuncu Bayrak) kategorisinde toplam 6 ödül aldığı da hatırlatıldı.

Bartın’daki kaliteli eğitim ortamı, güvenli şehir ve konaklama imkânlarının önemine de vurgu yapıldığı fuarlarda, tüm öğrenciler Bartın Üniversitesi’ne davet edildi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1576063904.022019-12-11 14:31:44