Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN VALİLİĞİ, “BİZE 14 GÜN YETER” KAMPANYASI BAŞLATTI

Bartın Valisi Sinan Güner, başlatılan “Bize 14 Gün Yeter” kampanyasının tanıtım programında basın mensuplarıyla bir araya gelerek kampanya hakkında bilgiler verdi. Vali Güner toplantıda yaptığı konuşmada, “Zaman zaman virüsün yayılım hızını durdurduk hatta hasta sayımızı sıfırladığımız günler de oldu. Fakat geldiğimiz noktada bu tehlikeli virüs yeniden yayım hızını artırmaya başlamış bulunmaktadır.”uyarısında bulundu.

Okunma: 258

10.11.2020 13:11

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valiliği 12 Divan Toplantı Salonunda gerçekleşen tanıtım programında konuşan Bartın Valisi Sinan Güner, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de koronavirüs salgını tehlikeli bir şekilde devam etmektedir. Yaklaşık 8 aydır bu virüs ile mücadele etmek için birçok karar alarak hep beraber hayata geçirmeye çalıştık. Zaman zaman virüsün yayılım hızını durdurduk hatta hasta sayımızı sıfırladığımız günlerde oldu. Fakat geldiğimiz noktada bu tehlikeli virüs yeniden yayım hızını artırmaya başlamış bulunmaktadır. Koronavirüs ile mücadelenin sadece belli meslek mensuplarının gayretiyle mümkün olamayacağını biliyoruz. Bu mücadelenin topyekün  tüm halkımızla başarıya ulaşabileceğini, vatandaşlarımızın hayatın her alanında kurallara ve tedbirlere uymak suretiyle destekleri olmadan virüsle mücadelenin eksik kalacağı bilinci ile Valiliğiz koordinesinde toplumumuzun tüm kesimleriyle “Bize 14 Gün yeter” sloganıyla kampanya başlatmış bulunmaktayız.” dedi.

Bu kampanya kapsamında tüm kamu kurum ve kuruluşlarına görev ve sorumluluklarına ilişkin yazının tebliğ edildiğini, yine kampanya süresince Valilik tarafından hazırlanan sesli mesajın tüm kamu kurum ve kuruluşlarının sesli duyuru sistemlerine entegre edilmesinin sağlanacağını ve mescit/camiilerde , toplu taşımalar ile market zincirlerinde de duyuruların devam edeceğini ve amaçlarının her vatandaşa ulaşmak olduğunu ifade eden Vali Güner; “Siz değerli basın mensuplarımızdan da kampanyamıza destek vermenizi  kampanya süresince koronavirüs tedbirleri ile ilgili Valiliğimizce hazırlanan materyallerin tv, radio, gazetelerinizde sürmanşet olarak, resmi web sitelerinizde ve sosyal medya hesaplarında paylaşımın yapılarak destek olunmasını istiyoruz.”dedi.


Tanıtım programı koronavirüs tedbirlerine ilişkin hazırlanan görsel materyallerin (afiş, el broşürü vb)  basın mensuplarına dağıtımın ardından sona erdi. 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin