Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN VALİSİ SİNAN GÜNER “AÇIK KAPIDA” VATANDAŞ DİNLEDİ

Bartın Valisi Sinan Güner, haftada iki gün vatandaşlarla bir araya gelerek istek, öneri ve şikayetlerini dinlediği “Halk Günü” toplantısını bu kez “Açık Kapı” biriminde gerçekleştirdi. “Açık Kapı” biriminde vatandaşları dinleyen Vali Güner, sorun, talep ve isteklerin ilgili kurumlar tarafından ivedilikle değerlendirilerek vatandaşlara yardımcı olunması talimatını verdi.

Okunma: 407

03.07.2019 18:57

Facebook'ta Paylaş

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla İçişleri Bakanlığı tarafından   uygulamaya konulan, vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması  amacıyla oluşturulan “Açık Kapı” biriminde vatandaşları dinleyen Vali Güner,  sorun, talep ve isteklerin  ilgili kurumlar tarafından ivedilikle değerlendirilerek vatandaşlara yardımcı olunması talimatını verdi.


Vali Güner, 14 Mayıs 2018 tarihinde Valilik zemin katta  hizmete başlayan Milletin kapısı Açık Kapı birimine başvuruların yüz yüze, www.acikkapi.gov.tr adresinden elektronik olarak ve mobil uygulama olarak cep telefonlarından alınmasının yanı sıra taleplerin sahada da dinlenmekte olduğunu vurguladı.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1571058636.52019-10-14 16:10:36