Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN VALİSİ SİNAN GÜNER BARTIN HALKININ BAYRAMINI KUTLADI

Bartın Valisi Sinan Güner Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Vali Sinan Güner mesajında tüm Bartın halkının bayramını kutladı.

Okunma: 315

01.06.2019 20:42

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valisi Sinan Güner Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, “Kıymetli Bartınlılar, Toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve

mutluluğumuzu paylaştığımız milletçe, bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma

geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayram günleridir. Akraba ve komşularımızın yanı sıra yaşlılarımızı ve kimsesizleri de ziyaret ederek bayramın ruhuna uygun yaşamaya özen göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; milletimizin huzur ve güvenliği için vatan topraklarında nöbet tutan güvenlik güçlerimiz olmak üzere bütün asker ve polislerimizin bayramını kutluyor, şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Siz değerli Bartın halkımızın, kamu çalışanları ile özel sektör çalışanları, basın mensupları ve tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.”ifadelerine yer verdi.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1568572392.532019-09-15 21:33:12