Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN’A 5 YENİ DOKTOR DAHA GELECEK

Sağlık Bakanlığı, Bartın’a 3 Uzman Tabip ve 2 Tabip olmak üzere toplam 5 doktor ataması için kadro açtı. Atanacak doktorlar 28 Ekim’de çekilecek kura ile belirlenecek. Buna göre Bartın’a 1 Çocuk Cerrahisi Uzmanı, 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 1 Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı (Cildiye) Bartın Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi’ne 1 Tabip ve son olarak Bartın Toplum Sağlığı Merkezi’ne 1 Tabip ataması yapılacak.

Okunma: 431

26.10.2020 13:32

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın’a 5 yeni doktor atamasının yapılacağını duyurdu. Milletvekili Tunç yaptığı açıklamada Bartın’a Sağlık Bakanlığı tarafından 3 Uzman Tabip ve 2 Tabip olmak üzere toplam 5 doktor ataması için kadro açıldığını söyledi.

Buna göre Bartın’a 1 Çocuk Cerrahisi Uzmanı, 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 1 Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı (Cildiye) Bartın Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi’ne 1 Tabip ve son olarak Bartın Toplum Sağlığı Merkezi’ne 1 Tabip ataması yapılacak.

Atanacak doktorlar 28 Ekim’de çekilecek kura ile belirlenecek.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç yaptığı açıklamada, “Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya teşekkür ediyor, İlimize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin