Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN’A ARAZİDEN KAÇAK GİRMEK İSTEYEN ŞAHIS YAKALANDI

Bartın Valiliği, seyahat kısıtlamasına tabi iller başta olmak üzere tüm illerden karayolu haricinde girişleri önlemeye yönelik olarak; sınır hattında karayolu dışında kalan tarla, ağaçlık, tepelik alanlarda 24 saat esasına göre gizli pusu faaliyeti şeklinde görev icrasına başlandığını duyurdu. Valilik bu kapsamda İstanbul’dan seyahat izin belgesiz olarak seyahat ederek gelen bir kişinin arazi kesiminde yakalandığını ve hakkındaki adli ve idari işlemlerin yapılmasını müteakip 14 günlük karantina süresini tamamlamak üzere karantina yurduna gönderildiğini duyurdu.

Okunma: 1228

06.05.2020 17:33

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valiliği’nden yapılan açıklamada şöyle denildi, “İstanbul İlinden seyahat izin belgesiz olarak seyahat ederek gelmekte olan bir kişi arazi kesiminde 5 Mayıs 2020 günü saat 16.30 sıralarında yakalanmış, hakkındaki adli ve idari işlemlerin yapılmasını müteakip 14 günlük karantina süresini tamamlamak üzere öğrenci yurduna sevki sağlanmıştır. Diğer İllerden ve yurt dışından Bartın’a gelmek isteyen vatandaşlarımızın karantina süresini tamamladıktan sonra Bartın’daki ikametgahlarına gitmelerine izin verilecektir. İzin planlaması yapan vatandaşlarımızın bu durumu dikkate alarak hareket etmeleri gerekmektedir.
Koronavirüs ile mücadelemiz devam ediyor. Vatandaşlarımızı alınan tedbirlere uymaya, uymayanları ücretsiz 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak haber vermeye davet ediyoruz.”

 

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1600901890.59072020-09-24 01:58:10