Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN’DAN 4 PROJEDE İMZALAR ATILDI

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2018 Yılı Küçük Ölçekli Altyapı ve Sosyal Kalkınma Mali Destek Programları kapsamında destek almaya hak kazanan projelerin sözleşme imzalama süreçleri sona erdi. Buna göre Bartın’dan 4 projeye imzalar atıldı.

Okunma: 3180

24.09.2018 12:16

Facebook'ta Paylaş

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2018 Yılı Küçük Ölçekli Altyapı ve Sosyal Kalkınma Mali Destek Programları kapsamında destek almaya hak kazanan projelerin sözleşme imzalama süreçleri sona erdi.

Değerlendirme sonuçlarının ilanını takiben sözleşmeye davet mektupları gönderilirken sözleşme imzalama işlemleri de sona erdi.

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’ndan yapılan açıklamada, “Proje hazırlayarak destek programımıza başvuruda bulunan ve sözleşme imzalayan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür eder; sağlanacak desteklerin bölgemize hayırlı olmasını temenni ederiz.”denilirken Bartın’dan ise şu projeler destek almaya hak kazanarak sözleşme imzalandı;

2018 Yılı Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı Sözleşme İmzalanan Proje Listesi

- Kurucaşile Çok Programlı Anadolu Lisesi.  (Simulatör ve Robot Eğitim Sistemi İle Yeni Teknik Eğitim Laboratuvarı Kurulması)

-Bartın İl Sağlık Müdürlüğü (Sağlıklı Gelecek Gençlerle Gelecek)

-Bartın Üniversitesi (CNC ve Kaynak Simülatörlü İleri Eğitim Tekniklerinin Geliştirilmesi ve Dezavantajlı Grupların İş Piyasasına Kazandırılması

-Bartın Ticaret ve Sanayi Odası  (Bartın'da Nitelikli Eleman İhtiyacının Karşılanması İçin Saya Eğitim Merkezi Kurmak)

 

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin