Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN'IN MEGA'SI

ÇAĞDAŞ SPOR MERKEZİ MEGA ŞUBESİNİ AÇTI

Okunma: 6379

17.10.2016 09:45

Facebook'ta Paylaş

 

Bartın’da spor salonu hizmetleri veren Çağdaş Spor Merkezi, MEGA şubesini açtı. Açılış töreni çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

 

Bartın’da uzun yıllardan bu yana spor salonu hizmetleri veren Çağdaş Spor Merkezi yeni şubesi olan  MEGA şubesini açarak Bartın halkının hizmetine bir yenilik daha katmanın mutluluğunu yaşadı.

 

Gökser ve Nurzen Çağdaş’a ait Çağdaş Spor Merkezi Mega şubesi Şiremirçavuş Mahallesi Total Benzin İstasyonu yanındaki adresinde hizmete girdi.

 

Açılış törenine AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, AK Parti Bartın il Başkanı Hüseyin Manav, 22. Dönem Milletvekili Asım Kulak, İl Müftüsü Mahmut Gündüz, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Yaşar Sinoplu, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş adamları ve çok sayıda davetli ile basın mensupları katıldılar.

 

Açılış töreni öncesinde dualar okunurken açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesildi. Açılışın ardından Çağdaş Spor Merkezi MEGA şubesini gezen davetliler spor salonunda yer alan spor aletlerini denemeyi de ihmal etmediler.

 

Çağdaş Spor Merkezi işletmecileri Gökser ve Nurzen Çağdaş Bartın’a yeni bir spor merkezi kazandırmanın mutluluğu içinde olduklarını ifade ederlerken, “MEGA şubemiz ile farklı bir konsept ve ferah bir salonda tüm Bartın halkına spor hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bartın halkının bugüne kadar mevcut salonlarımızdan duydukları memnuniyeti bir çıta daha üste taşımayı hedefleyerek MEGA şubemizin hazırlıklarına başlamıştık. Gerçekten tüm ayrıntıları düşünerek hazırlıklarımızı yaptık. Açılış töreninde yanımızda olan başta Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız ve bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyoruz. Bartın’a layık olmak için geçmişte olduğu gibi bugünde buradayız. Tüm Bartın halkını yeni Mega salonumuzu görmeye davet ediyoruz.” Dediler.

 

Bizlerde Bartın’da spor salonu hizmetleri veren Gökser ve Nurzen Çağdaş’a ait Çağdaş Spor Merkezi Mega şubesinin hayırlı olmasını diliyoruz.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin