Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTINLI ÇİFTÇİLER İZMİR’DE FUARA KATILDI

Bartınlı çiftçiler Türkiye tarım sektörünü Dünya tarım sektörü ile buluşturan, Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın dört büyük tarım fuarından biri olma özelliğini sürdüren "AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı"na katıldı.

Okunma: 2489

07.02.2018 12:44

Facebook'ta Paylaş

1 - 4 Şubat 2018 tarihlerinde Fuar İzmir Gaziemir alanında düzenlenen 13. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nı Bartın İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü genç çiftçilerden oluşan 40 kişi ile ziyaret etti. Türkiye'nin en modern ve en büyük fuar alanında düzenlenen Agroexpo'da tarım makinaları, sera ve ekipmanları, tohum, fide, gübre, ilaç sanayi, sulama ve plastik sektörü, ambalaj, tarımsal enerji, hayvancılık ve ekipmanları, arıcılık sektörü, traktör sektörü, veterinerlik hizmetleri ile daha birçok teknoloji kuruluşu yer alıyor.

2 bin metrekarelik etkinlik alanı bulunan Fuar İzmir' de 4 gün boyunca eğitici sunumlar, yarışmalar ve yenilikçi makine gösterimlerini ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Bartınlı çiftçiler, Genç Çiftçiler Bilgi Yarışması, Süt ve Et Forumu, yeni tarım alet ve makinaları, boğa yarışması,  koyun ve keçi güzellik yarışması, boğa ırk tanıtımları, fuarın etkinlikleri ile deneyim kazanarak Bartın'a döndüler.   

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin