Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTINLI İŞADAMI TÜRK GİRİŞİMCİLERİ DÜNYAYA TANITACAK

Başkanlığını Bartınlı İşadamı Fahri Ustaoğlu'nun yaptığı Lob'in Türkiye gelişen Türkiye’nin büyüyen girişimcilerini “Türkiye’nin Yüzü” zirvesinde tüm dünyaya tanıtacak

Okunma: 1208

05.07.2019 17:15

Facebook'ta Paylaş

Başkanlığını Bartınlı İşadamı Fahri Ustaoğlu'nun yaptığı Lob'in Türkiye  Türkiye’nin büyüyen girişimcilerini “Türkiye’nin Yüzü” zirvesinde dünyaya tanıtacak.

"Türkiye'nin Yüzü" zirvesi ardından oluşturulacak küresel çaplı bir iş dünyası kataloğunun 10 Temmuz'da İstanbul'da yapılacak lansman toplantısına Eski Sağlık Bakanı Bülent Akarcalı, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İ. Yaşar Hacısalihoğlu ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç da katılacak.

Girişimcilerin dünyaya açılan penceresi olacak

Türkçe ve İngilizce hazırlanacak olan "Türkiye'nin Yüzü" kataloğu başta Tokyo, Bangkok, New York ve Londra’daki sanayi ve iş dünyasının etkin kuruluşları ile paylaşılarak,   Türk İş dünyasının başarılarının ayrı bir kanıtı olarak dünyaya sunulacak.

Geçmişte düzenlediği pek çok zirve ve organizasyon ile iş dünyasının ajandasında önemli bir yeri olan Lob'in Türkiye, Türkiye'nin büyüyen girişimcilerini, saygın konukların da katılacağı "Türkiye'nin Yüzü" zirvesine davet ediyor.

Yılmaz Tunç, G-20 Zirvesi'ndeki deneyimlerini anlatacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte G-20 Zirvesi için Japonya'ya giden Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç da lansmanda yerini alacak. AK Parti'nin en tecrübeli milletvekillerinden olan Yılmaz Tunç, deneyimlerini, G-20 Zirvesi izlenimlerini iş dünyası ile paylaşacak, yeni pazarlara açılmayı planlayan girişimcilerle tecrübelerini aktaracak.

Siz Türkiye’nin yüzü ve gururusunuz

 Lob'in Türkiye, Siz ”Türkiye’nin Yüzü Ve Gururu”Sunuz VeTürkiye Sizlerle Işıldıyor mottosu ile İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nde gerçekleştireceği lansmana, gelişen iş dünyasının idealleri olan girişimcilerini davet etti.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin