Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTINSPOR’A DESTEK OLAN OTOBÜS FİRMALARINA TEŞEKKÜR EDİLDİ

2017-2018 Sezonu Spor Toto BAL Liginde ilimizi temsil eden temsilcimiz Bartınspor’a destekte bulunan şehirlerarası otobüs firma sahipleri ve temsilcileri için teşekkür yemeği düzenlendi. Düzenlenen yemekte firma temsilcilerine teşekkür plaketleri takdim edildi.

Okunma: 13565

11.10.2017 10:47

Facebook'ta Paylaş

Spor Toto BAL Liginde ilimizi temsil eden  temsilcimiz Bartınspor’a destekte bulunan şehirlerarası otobüs firma sahipleri ve temsilcileri için teşekkür yemeği düzenlendi organize edildi.

Düzenlenen yemeğe Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’da katılırken firma temsilcilerine teşekkür plaketi takdim edildi.

Birlik ve beraberlik mesajlarının da verildiği gecede, Bartınspor için destek çağrısı yapıldı.

Nife Cafe’de gerçekleştirilen yemeğe, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut, Kulübün Genel Kaptanı Aykut Oktay Ulu, Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, Kulüp Müdürü Şennur Demir ve otobüs firma temsilcileri katıldı.

Akın, “Bartınspor’a büyük destek gerekiyor”

Programda konuşan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı konuşmasında Bartınspor’un profesyonel lige çıktığı takdirde Bartın’ın tanıtımında büyük bir rol oynayacağını belirterek şunları söyledi:  “Bartınspor’un başarısı için hep birlikte destek olmaya çalışıyoruz. Kulüp Başkanımız Mehmet Bulut önderliğinde yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımız bu sezon şampiyonluk hedefledi. Önemli çalışmalarda yapıyorlar. Bartınspor’un bu yılki bütçesi 3 milyon civarında olduğu biliyoruz. Bu bütçe yüksek bir bütçedir. Bu yüzden de Bartınspor’a büyük bir destek gerekiyor. Bu desteği ise Bartın halkı, belediye, çeşitli kurum ve kuruşlardan verecektir. Bunlardan bir tanesi sizlersiniz. Sizlerde elinizden geleni yaptığınız için teşekkür ediyoruz.

“İlimizin spor turizmi artacak”

Bir hedefimiz var. Bu hedefe doğruda ilerliyoruz. Bartınspor bu hedefe ulaşması demek ve o hedeflediği liglerde olması demek, bu güzel ve değerli şehrimizin tanınması demektir. Bartınspor’un profesyonel lige çıktığı takdirde, Bartın’a büyük takımların geleceği demektir. Bu gerçekleştiğinde ilimizin spor turizmi artacaktır. Bunun lokomotifi de Bartınspor’dur. Tabi ilimizdeki Polisgücü Voleybol Takımı ve Bartın Belediyesi Bayan Basketbol Takımı da bu görevi yerine getiriyor. Ama futbolun seyirci kapasitesi daha büyüktür. Bu yüzden Bartınspor’un önemi biraz daha artıyor. Onun için spor turizmin lokomotifi olan Bartınspor’un başarısı için el birliği ile çalışıyoruz. Çok uzun süre BAL Liginde kaldığımız için taraftarlarda bir kırgınlık oluştu. Bu kırgınlığın ve küskünlüğün gitmesi içinde Bartınspor’u profesyonel lige çıkarmaya çalışıyoruz. BAL ligi gerçekten çok zor bir lig. Profesyonel ligden daha zor olduğunu söyleyebiliriz. Tabi profesyonel lige çıktığımızda federasyon tarafından bir bütçe verecekler, bu da bizi rahatlatacaktır. O anlamda hem şehrin yükünü azaltmak hem de futbol tribünü oluşturmak için profesyonel lige çıkmak istiyoruz.”dedi.

Bulut, “Gün, birlik günüdür. Gün, dayanışma günüdür”

Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Bulut ise  yaptığı konuşmasında, “Bizde tüm otobüs firma sahiplerine verdikleri destekleri için teşekkür ediyoruz. Duyarlı davrandıkları için ayrıca yönetim olarak teşekkür ediyoruz. Yolunuz açık kazancınız bol olsun. Tüm şehrin birlik ve beraberlik içerisinde, şehrin kimliği olan Bartınspor için gerekli hassasiyeti göstermesini yönetim kurulu olarak arzumuz, istediğimizdir. Gün, birlik günüdür. Gün, dayanışma günüdür. Şehir olarak takımımızı taşımımız gereken yer profesyonel ligdir.”dedi.

Firma temsilcileri söz verdi

Otobüs firma temsilcileri ise yaptığı konuşmalarda Bartın’ın ortak paydası olan Bartınspor’a her zaman olduğu gibi bundan sonra da destek sağlayacaklarının sözünü vererek, şampiyonluk yolunda Bartınspor yönetimine ve futbolcularına başarılı bir sezon geçirmelerini diledi.

Yemekten sonra ise otobüs firma sahipleri ve temsilcileri birer konuşma yaparak duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.

Kamil Koç Firması: “Bartınspor’un her zaman arkasındayız. Desteğimiz her zaman sonsuz olacak. Biz dahil olmak üzere siz Bartın’da yaşayan herkesin Bartınspor’a destek vermesini bekliyorum.”

Öz Bartın Firması: “Bartınspor’a bu sezonda desteğimiz devam edecektir. İnşallah Bartınspor’umuz bugünden sonra daha iyi olur ve hakkettiği profesyonel ligde tekrar ilimizi temsil eder.”

Metro Firması: “Biz desteğimizi her yıl olduğu gibi bu yılda desteğimizi yaptık. Halkımızın da Bartınspor’a destek olmaları için buradan çağrıda bulunuyoruz. Artık Bartınspor’umuzu canlandırmamız gerekiyor. Diğer spor takımları gibi Bartınspor’da güçlü bir takım olsun.”

Savaş Birlik Firması: “Her an Bartınspor’a destek olmaya hazırız. Bu sezonda takımımıza başarılılar diliyoruz. Ayrıca yönetimimizdeki değerli arkadaşlarımıza, futbolcu kardeşlerimize ve tüm Bartınspor sevdalıları için bu yeni sezon hayırlı uğurlu olsun.”

Efe Tur – Özemniyet Firması: Şu ana kadar Bartınspor için yaptığımız destek ve katkılardan dolayı mutluyuz. Biz görevimizi yerine getirdik. Bundan sonra da Bartınspor’un bir üst kademeye yükselmesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.”

Bartın Belediyesi Terminal İşletmesi: “Bartınspor’a destek vermekten canı gönülden hep birlikte hazırız.”

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin