Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAŞBAKAN YILDIRIM BARTIN’A MESAJ YOLLADI

Bartınspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Dora Kurtkaya, Ankara’da ziyaret ettiği Başbakan Binali Yıldırım’a Bartınspor atkısı hediye etti. Başbakan Binali Yıldırım gerçekleştirilen ziyarette Bartın’a da mesaj yollayarak, girişimci ve işadamlarının şehir kulüplerine her zaman destek olması gerektiğini belirtti.

Okunma: 3149

08.08.2017 15:29

Facebook'ta Paylaş

Bartınspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Dora Kurtkaya, Ankara’da ziyaret ettiği Başbakan Binali Yıldırım’a Bartınspor atkısı hediye etti. 
Başbakan Yıldırım ile ayaküstü sohbet etme imkanı da bulan Kurtkaya, Başbakan Yıldırım’ın mesajını iletti.
Başbakan Binali Yıldırım, yaşadığı şehirde iş yapan ve oradan para kazanan girişimci ve işadamlarının şehir kulüplerine her zaman destek olması gerektiğini vurgularken, Bartınspor’a 3. Lig yolculuğunda başarılar diledi.
 
Başbakan Binali Yıldırım, Bartınspor’a 3. Lig yolunda başarılar diledi
Bartınspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Dora Kurtkaya, görüşmeyle ilgili şunları söyledi:
“Tüm milletimizin bildiği gibi sporun ve sporcunun yanında olan ve ülkemizde yaptığı spor yatırımları ile de bunu kanıtlayan sporda yüzyılın yatırımlarını gerçekleştirilmesini sağlayan, ülkemizin her şehrine şaheser spor tesislerinin kazandırılmasını sağlayan Başbakanımız ile Bartın’ımızı ve Bartınspor'umuzu konuştuk. Genç nesillerin sporla; daha başarılı, kendine güveni daha yüksek, ahlaklı, zeki, çevik ve sağlıklı olacağını ifade eden Başbakanımız, birlik ve beraberliğin en yüksek seviyeye çıkarıldığı takım çalışmasıyla başarının geleceğini, bu başarının da gerek ülke tanıtımında gerekse ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkma hedefimiz için önemli bir basamak olduğunu söyledi. Şehirlerimizde yaşayan ve yaşadığı yerlerde iş yapan tüm girişimcilerin ve işadamlarının önemli bir misyonu yüklenerek bulunduğu şehirden beslenen kulüplere her zaman destek olması gerektiğini vurgulayan Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım, Bartınspor’umuza 3. Lig yolunda vereceği mücadele için başarılar diledi. Biz de Başbakanımız Binali Yıldırım’a, Bartınspor yöneticileri, taraftarları ve sevdalıları olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.”dedi.
 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin