Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BASIN MENSUPLARI SERAP GÜNALTAY İÇİN VEFA GECESİ DÜZENLEDİ

Bartın’da görev yapan basın mensupları Amasra Bartın Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Serap Günaltay için vefa gecesi düzenledi. Düzenlenen programda Günaltay’a emeklilik hayatında sağlık, huzur ve mutluluk dilenirken Günaltay basın mensuplarına düzenledikleri vefa gecesi için teşekkür etti.

Okunma: 264

23.09.2021 15:57

Facebook'ta Paylaş

Amasra Bartın Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Serap Günaltay için Villa Park’ta düzenlenen vefa gecesine basın mensupları ve eşleri katıldı.

Gecede Günaltay’a bundan sonraki emeklilik hayatında sağlık, huzur ve mutluluk dilenirken Günaltay gazetecilerin sürprizi karşısında duygusal anlar yaşadı.

Gecede bir dönem basın sektöründe de çalışan Bartın Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sevgi Salcı, gazeteciler adına Serap Günaltay’a çiçek ve cam altı boyamalı ayna hediye etti.

Salcı, “Kendisi bu sektörde çok mücadele verdi”

Bartın Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sevgi Salcı gecede yaptığı konuşmada, “Bu akşam sürpriz bir şekilde Serap Hanım için veda değil de vefa yemeğinde bir araya geldik. Genelde bu kadar kalabalık bir şekilde haberlerde bir arada oluruz. Ama uzun bir aradan sonra kendimiz için bu şekilde birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Serap Hanımı anlatmamıza gerek yok. Hepimiz çok yakından tanıyoruz. Ona aramızda Serap Abla diye hitap edenimizde çok. Kendisi bu sektörde çok mücadele verdi. Bazılarımız bunun yakın şahidi. Basın sektöründe olmak kolay değil. Çok özverili bir meslek. Başkalarının hakkını savunurken yeri gelince kendi hakkımızı savunamadığımız bir meslek. Dolayısıyla bu kadar özveri gerektiren bir meslekte bu kadar uzun yıllar çalıştığınız için başta Serap Hanım olmak üzere hepinizi gönülden tebrik ediyorum.”dedi.

,

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin