Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAŞKAN AKIN, AMASRA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Amasra’da çeşitli ziyaretlerde bulundu. Akın ziyaretlerinde Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol ve Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır’ı da ziyaret ederek çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Okunma: 235

16.03.2020 13:54

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın Amasra’daki ilk ziyareti Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol’a oldu. Başkan Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Amasra İlçe Başkanı Gürkan Özengi ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol’a çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi. Karşılıklı fikir alışverişi şekilde gerçekleşen ziyaretin sonunda Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol ve Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın birbirlerine çeşitli hediyeler takdim ettiler.

Ziyarete konuşma yapan Başkan Cemal Akın, “Belediyemiz ve diğer kurumlarımız arasında var olan uyum ve iş birliği bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada devam edecektir. Halkımıza daha iyi hizmetler sunabilmek adına tüm kurum ve kuruluşlarla istişareli çalışmaya devam edeceğiz. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”dedi.

Amasra Belediyesi’ni ziyaret etti

Başkan Akın, Amasra’da yaptığı ziyaretler sırasında Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ve belediye çalışanlarını da ziyaret etti. Belediye personeliyle çalışmalar hakkında sohbet eden Akın, işlerinde kolaylık diledi. Belediye Başkanı Recai Çakır’ı da makamında ziyaret eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Amasra İlçe Başkanı Gürkan Özengi ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti. Ziyaretin sonunda Başkan Cemal Akın, Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır’a çeşitli hediyeler takdim etti.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1586461644.752020-04-09 22:47:24