Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAŞKAN AKIN KÖY MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Arıt ve civar köylerinin muhtarları ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Akın programda muhtarlara belediyeyi ilgilendiren konularda ve imkânlar ölçüsünde her zaman gerekli desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Okunma: 2040

14.02.2018 11:00

Facebook'ta Paylaş

Yöresel Yemek Evi’nde gerçekleşen programa Belediye Başkanı Cemal Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin,  Belediye Meclis Üyesi Ahmet Kömeç,  Arıt ve civar köylerin muhtarları katıldı.

Programda konuşma yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, muhtarlara belediyeyi ilgilendiren konularda ve imkânlar ölçüsünde her zaman gerekli desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. Akın açıklamasında, “ Bartın Belediyesi olarak ilimizi daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Kent merkezi dışında ilçe, belde ve köylerimize de imkanlarımız ölçüsünde destek olmaya çalışıyoruz.   Bu amaçla da gerek kent merkezinde ki muhtarlarımızla gerekse de köy muhtarımızla iletişim halinde çalışmaya devam etmeliyiz. Katılımızın için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.”dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin