Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAŞKAN ÇAKIR, MANSUR YAVAŞ İLE GÖRÜŞTÜ

Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde düzenlenen Başkanlar buluşması ve Anıtkabir ziyaretleri kapsamında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile de görüştü.

Okunma: 319

07.05.2019 11:57

Facebook'ta Paylaş

Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde düzenlenen Başkanlar buluşması ve Anıtkabir ziyaretlerinin ardından  Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ile bir araya gelerek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ankara Büyükşehir Belediyesinde gerçekleşen ziyarette Kardeş Belediye olma yolunda çalışma başlatılan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ve Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır Başkan Mansur Yavaş ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunurken önümüzdeki günlerde müşterek yürütülebilecek yol haritasını belirlemek için fikir alışverişinde bulundular. Başkan Recai Çakır ve Başkan Elif Köse Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı Amasra ve Safranbolu’ya davet ettiler. Başkan Mansur Yavaş ise Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’yi kutlayarak görevlerinde başarılar diledi. En kısa sürede iadeyi ziyarette bulunacağını ifade ederek müşterek yürütülecek çalışmaların ve projelerin önemine vurgu yaptı. Toplu olarak çekilen hatıra fotoğrafının ardından görüşme sona erdi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1566201669.772019-08-19 11:01:09