Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
“BAYRAM HEYECANI EVLERİMİZDEN EKSİK OLMASIN”

Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Okunma: 1183

22.05.2020 13:20

Facebook'ta Paylaş

İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun yayımladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bir ay boyunca sabrın ve şükrün manevi kılavuzluğuyla idrak ettiğimiz, dua ve ibadetlerle içimize çektiğimiz Mübarek Ramazan ayını geride bırakırken bayrama kavuşmuş bulunmaktayız.

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle bu yıl ziyaretlerin olmadığı, nesillerin bir araya gelemediği farklı bir Ramazan Bayramı kutlayacağız. Ancak tüm olumsuzluklara rağmen bayram heyecanı evlerimizden eksik olmasın. Bu köklü geleneğin yaşaması için yeni kuşaklara her fırsatta birlik ve beraberliğin önemini, büyüklerimize saygının, küçüklerimizi koruyup gözetmenin bizi biz yapan değerler olduğunu anlatmalıyız. 

Millet olarak nice zorlukları birlik- beraberlik yardımlaşma ve dayanışma ruhuyla aştık. Yaşadığımız bu günleri de tedbir ve tevekkülle, istişare ve sağlam bilgiyle, sağduyu ve basiretle, ilimle, bilgiyle, hikmetle, sabır ve dua ile atlatacağız inşallah. Bu duygularla değerli Bartın halkımızın, milletimizin bu musibetten kurtulması için canla başla mücadele eden tüm sağlık çalışanlarımızın ülkemizde ve yurt dışında bulunan vatandaşlarımızın tüm İslam aleminin, Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, sağlığın ve neşenin ülkemizden ve evlerimizden eksik olmadığı, ailelerimizle, sevdiklerimizle huzur ve mutluluk içinde geçireceğimiz nice bayramlar diliyorum.”

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin