Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAYRAMLAŞMA MİLLET KONAĞI’NDA

Bartın protokolü bayramlaşma programı belli oldu. Buna göre protokol bayramlaşması bayramın ilk günü yani Salı günü Yukarı Çarşı mevkiinde bulunan Millet Konağı’nda gerçekleştirilecek. Düzenlenecek olan bayramlaşma programına tüm Bartın halkı davetli.

Okunma: 485

01.06.2019 20:44

Facebook'ta Paylaş

Ramazan Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilecek olan Protokol Bayramlaşması, bayramın ilk günü olan 4 Haziran Salı günü Yukarı Çarşı mevkiindeki Millet Konağı’nda yapılacak. Bayramlaşma programına tüm Bartın halkı davetli.

Bartın Valiliği’nden yapılan açıklamada Ramazan Bayramı’nda gerçekleştirilecek olan bayramlaşma programının yer ve saat bilgileri açıklandı.

Yapılan açıklamada, “04-06 Haziran 2019 tarihleri arasında kutlanacak olan Ramazan Bayramı’nda, Bayramın birinci günü saat 10.30’da kamu kurum ve kuruluşlarının başkan, amir, memur ve halkımızın iştirakiyle Millet Konağında bayramlaşma yapılacaktır.  Aynı gün beraberinde; Garnizon Komutanı, Belediye Başkanı, İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü ve İl Müftüsü olmak üzere, aşağıda belirtilen program dahilinde bayramlaşma programı uygulanacaktır.” 

Açıklamaya göre bugün (Pazartesi) saat 11.00’da Bartın Şehitlik Ziyareti ve saat 11.30’da Huzurevi Ziyareti gerçekleştirilecek. Ardından ise Şehit aileleri ziyareti gerçekleştirilecek.

Bayramın birinci günü olan Salı günü ise saat 10.30’da Kamu kurum ve kuruluşlarının başkan, amir, memur ve halkımızın katılımı ile Millet Konağı’nda bayramlaşma yapılacak.

Yine aynı gün içerisinde İl Jandarma Komutanlığı personeli ile İl Jandarma Komutanlığı Sosyal Tesislerinde bayramlaşma yapılacak.

Ardından ise TSK - Garnizon Komutanlığı personeli ile Subay Gazinosu’nda ve İl Emniyet Müdürlüğü Personeli ile de Polis Misafirevinde bayramlaşma yapılacak.

Yine aynı gün içerisinde Acil Servis personeli ve hastalar ile bayramlaşma gerçekleştirilecek.

Yapılan açıklamada son olarak ise İtfaiye personeli ile bayramlaşma gerçekleştirileceği belirtildi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1568570498.312019-09-15 21:01:38