Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BELEDİYE MECLİSİ 20 GÜNDEMLE TOPLANACAK

Bartın Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı 4 Mart 2021 Perşembe günü saat 16.00’ da Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek. Toplantıda gündemde bulunan 20 dosya görüşülerek karara bağlanacak.

Okunma: 255

02.03.2021 13:30

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın başkanlığında 4 Mart 2021 Perşembe günü saat 16.00’ da gerçekleştirilecek. Belediye Meclis Salonunda yapılacak olan toplantıda toplam 20 gündem maddesi görüşülecek. Toplantı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Cemal Akın; “Bartın Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantımızı 4 Mart 2021 Perşembe günü gerçekleştireceğiz. Belediye personelimizle, halkımızla, belediye başkan yardımcılarımızla ve belediye meclis üyelerimizle birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet etmek için çalışıyoruz. Gerçekleştireceğimiz toplantıda görüşülecek olan konuların ilimiz için hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Bartın Belediye Meclisinin Mart ayı gündemi şöyle:

 1. “Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’ nin 2021 yılı yatırım programında yer alan Bartın İli Merkezinde yapılacak olan yeraltı tesis çalışmalarıyla ilgili protokolün imzalanması için Belediye Başkanına yetki verilmesi talebinin görüşülmesi.
 2. Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan, Balamba Mahallesi, tapuda 725 ada, 70 nolu parselin satış talebinin görüşülmesi.
 3. Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan, Orduyeri Mahallesi, tapuda 394 ada, 59 nolu parselin satış talebinin görüşülmesi.
 4. Bartın İli, Merkez İlçesi, Topluca Köyü, tapuda 118 ada, 11 parsel nolu taşınmaz üzerinde yeşil alan amaçlı 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı talebinin görüşülmesi.
 5. Trafik ve Muhtelif İşler Komisyonu, İmar ve Bayındırlık Komisyonu ve Kültür ve Turizm Komisyonuna havale edilen, Karasu Köyü İnkum Mevkiinde işaretli olan yerlerin otopark olarak belirlenmesi ve ihale yöntemi ile kiraya verilmesi talebinin görüşülmesi.
 6. Trafik ve Muhtelif İşler Komisyonuna havale edilen, Bartın Belediyesine bağlı olarak çalışmakta olan Özel Halk Otobüslerinde HES kodu sorgulanabilmesi için, Sağlık Bakanlığı ile salgınla mücadele kapsamında verilerin aktarımına ilişkin protokol yapılması talebinin görüşülmesi.
 7. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Gölbucağı Mahallesi, tapuda 1207 ada, 10 nolu parseldeki Belediyemiz hissesi olan 371.89 m2 nin satış talebinin görüşülmesi.
 8. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan, Kemerköprü Mahallesi, tapuda 89 ada, 201 nolu parselin satış talebinin görüşülmesi.
 9. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan, Kemerköprü Mahallesi, tapuda 89 ada, 199 ve 200 nolu parselin satış talebinin görüşülmesi.
 10. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan, Kemerköprü Mahallesi, tapuda 383 ada, 370 nolu parselin satış talebinin görüşülmesi.
 11. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan, Kemerköprü Mahallesi, tapuda 383 ada, 371 nolu parselin satış talebinin görüşülmesi.
 12. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan, Gecen Mahallesi, tapuda 122 ada, 544 nolu parselin satış talebinin görüşülmesi.
 13. Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan, Gecen Mahallesi, tapuda 122 ada, 545 nolu parselin satış talebinin görüşülmesi.
 14. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan, Gölbucağı Mahallesi, tapuda 6 ada, 143 ve 144 nolu parselin satış talebinin görüşülmesi.
 15. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Şiremirtabaklar Köyü, tapuda 192 ada, 1, 2, 3, 4 ve 5 parsel no.lu taşınmazlara ulaşım sağlamak için servis yolu oluşturmak amacıyla hazırlanan 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği talebinin görüşülmesi.
 16. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Tuna Mahallesi, tapuda 57 ada, 2 ve 3 parsel no.lu taşınmaz ile 497 ada, 19 parsel no.lu taşınmazlar üzerinde farklı mimari çözümler için esneklik sağlamak adına yapılaşma koşullarında değişiklik yapmak amacıyla hazırlanan 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği talebinin görüşülmesi.
 17. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan, Orduyeri Mahallesi, tapuda 418 ada, 209 nolu parselin satış talebinin görüşülmesi.
 18. Trafik ve Muhtelif İşler Komisyonuna havale edilen, Su abonelerimizin kullandığı sayaçların satış ve servis işlemlerinin yapılabilmesi için, sayaç firmaları ile protokol imzalamak üzere Belediye Başkanına yetki verilmesi talebinin görüşülmesi.
 19. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Gecen Mahallesi sınırları içerisin de kalmakta olan; tapuda 102 ada, 1 parsel, 103 ada, 1-2 parseller, 104 ada 1-2 parseller, 105 ada, 1 parsel, 106 ada, 4 parsel, 121 ada, 1 parsel ve 122 ada, 73 parsel nolu taşınmazlar üzerinde yapılan Nazım ve Uygulama imar planı değişikliklerine ilişkin olarak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan inceleme raporunun görüşülmesi.
 20. Kültür ve Turizm Komisyonuna havale edilen, İnkum ile ilgili hususların görüşülmesi.”

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin