Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BELEDİYE MECLİSİ BUGÜN 22 GÜNDEMLE TOPLANIYOR

Bartın Belediye Meclisi Kasım Ayı Toplantısı bugün saat 16.00’da Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek. 22 gündem maddesinin görüşüleceği toplantıda yeni gündem maddelerinin yanı sıra Ekim Ayı Meclis Toplantısında komisyonlara havale edilen maddeler de görüşülecek.

Okunma: 771

04.11.2021 13:47

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediye Meclisi Kasım Ayı Toplantısı geçirdiği trafik kazasının ardından tedavi sürecinin ardından görevinin başına geçen Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın başkanlığında gerçekleştirilecek. 22 gündem maddesinin görüşüleceği toplantıda yeni gündem maddelerinin aynı sıra Ekim Ayı Meclis Toplantısında komisyonlara havale edilen maddeler de görüşülecek.

Bartın Belediye Meclisinin Kasım Ayı Gündemi ise şöyle;

 1. Tarım Komisyonuna üye seçilmesi.
 2. Belediyemiz 2022 Mali Yılı Performans Esaslı Bütçesinin görüşülmesi.
 3. Belediyemizce 2022 yılında uygulanacak Ölçü ve Tartı Muayene Harcı ücretlerinin belirlenmesi talebinin görüşülmesi.
 4. Atık Yağ Protokolünün görüşülmesi.
 5. Bilirkişi Belirlenmesi talebinin görüşülmesi.
 6. Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan Aladağ Mahallesi, tapuda  810 ada, 25 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.
 7. Mülkiyeti Belediyemize ait Balamba Mahallesi, tapuda 986 ada, 66 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.
 8. Belediyemiz Mücavir Alan sınırlarımıza bitişik olan Esenyurt Köyü ve Akmanlar Köyünün mücavir alana alınması talebinin görüşülmesi.
 9. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan Tuna Mahallesi, tapuda  1952 ada, 5 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.
 10. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan Tuna Mahallesi, tapuda  1952 ada, 11 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.
 11. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Bartın Belediyesine ait Kırtepe Mahallesi, tapuda  155 ada, 3 parsel numaralı taşınmazın Hazine adına bedelsiz devri talebinin görüşülmesi.
 12. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Bartın Belediyesine ait Kırtepe Mahallesi, tapuda  155 ada, 4 parsel numaralı taşınmazın Hazine adına bedelsiz devri talebinin görüşülmesi.
 13. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Bartın Belediyesine ait Kırtepe Mahallesi, tapuda  155 ada, 5 parsel numaralı taşınmazın Hazine adına bedelsiz devri talebinin görüşülmesi.
 14. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Bartın Belediyesine ait Kırtepe Mahallesi, tapuda  155 ada, 6 parsel numaralı taşınmazın Hazine adına bedelsiz devri talebinin görüşülmesi.
 15. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan Orduyeri Mahallesi, tapuda  429 ada, 183 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.
 16. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Şiremirtabaklar Köyü, tapuda 182 ada, 1, 2, 3 ve 5 parsel no.lu taşınmazlar üzerinde mülkiyet ve imar hattı arasındaki uyuşmazlıkların düzeltilmesi ve yapılaşma koşullarının topoğrafyaya göre düzenlenmesi amacıyla Nazım ve Uygulama imar planı değişikliği talebinin görüşülmesi.
 17. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan Karaköy Mahallesi, tapuda 947 ada 23 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.
 18. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan Karaköy Mahallesi, tapuda 947 ada 24 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.
 19. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yazısı doğrultusunda Gecen Mahallesi, tapuda 102 ada, 1 parsel, 103 ada, 1 ve 2 parseller, 104 ada, 1 ve 2 parseller, 105 ada, 1 parsel, 106 ada, 4 parsel, 121 ada, 1 parsel ile 122 ada 73 parselleri kapsayan Nazım ve Uygulama İmar planı değişikliğinin yeniden görüşülmesi.
 20. Trafik ve Muhtelif İşler Komisyonuna havale edilen, Trafik düzenlemesi ile ilgili hususların görüşülmesi.
 21. Trafik ve Muhtelif İşler Komisyonuna havale edilen, Bartın Belediyesi Özel Halk Otobüsleri Çalışma ve Seyrüsefer Yönetmeliği ile Bartın Belediyesi İnkum Özel Halk Otobüsleri Çalışma ve Seyrüsefer Yönetmeliğinin iptal edilerek yeniden düzenlenen Bartın Belediyesi Özel Halk Otobüsleri Çalışma ve Seyrüsefer Yönetmeliğinin görüşülmesi.
 22. Trafik ve Muhtelif İşler Komisyonuna havale edilen, Ticari Taksi Ücretlerinin Belirlenmesi talebinin görüşülmesi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin