Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BELEDİYE MECLİSİ BUGÜN TOPLANIYOR

Bartın Belediye Meclisi Kasım Ayı Toplantısı bugün saat 16.00’da Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın başkanlığında Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek. 15 gündem maddesinin görüşüleceği toplantıda yeni gündem maddelerinin yanı sıra Ekim Ayı Meclis Toplantısında komisyonlara havale edilen maddeler de görüşülecek.

Okunma: 263

03.11.2022 09:50

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediye Meclisinin Kasım Ayı Gündemi ise şöyle:

 

 

 1. Belediyemiz 2023 Mali Yılı Performans Esaslı Bütçesinin görüşülmesi.
 2. Bartın Kent Müzesi giriş ücretlerinin güncellenmesi talebinin görüşülmesi.
 3. Belediye Başkan Yardımcılığı kadrosuna yapılan atama hakkında bilgilendirme.
 4. Kadro ihdas talebinin görüşülmesi.
 5. Kadro değişikliği talebinin görüşülmesi.
 6. Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan Demirciler Mahallesi, tapuda 1012 ada, 200 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.
 7. Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan Gölbucağı Mahallesi, tapuda 4 ada, 307 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.
 8. Gecen Mahallesi, tapuda 136 ada, 16 parsel nolu taşınmaz üzerinde yapılmak istenen nazım ve uygulama imar planı değişikliği işlemleri hakkındaki konunun görüşülmesi.
 9. Mahalle ve Sokak İsimleri Tespit Komisyonuna havale edilen, Kantariler Mahallesinin isminin "Yıldız Mahallesi" olarak değiştirilmesi talebinin görüşülmesi.
 10. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan Ağdacı Mahallesi, tapuda 1244 ada, 100 ve 101 nolu parsellerin satış talebinin görüşülmesi.
 11. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan Esentepe Mahallesi, tapuda 788 ada, 14 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.
 12. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan Gölbucağı Mahallesi, tapuda 2 ada, 89 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.
 13. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan Tuna Mahallesi, tapuda 1925 ada, 17 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.
 14. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Gecen Mahallesi, tapuda 131 ada, 34 parsele ilişkin olarak hazırlanan uygulama imar planı değişikliği talebinin görüşülmesi.
 15. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Şiremirtabaklar Köyü, tapuda 221 ada, 2 parsel no.lu taşınmazın enerji ihtiyacını karşılayabilmek adına söz konusu alanda bulunan otopark alanı içerisinde trafo yeri ayrılmasına ilişkin olarak hazırlanan nazım ve uygulama imar planı değişikliği ile ilgili Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğünün inceleme raporunun görüşülmesi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin