Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BİN DEFNE FİDANI TOPRAKLA BULUŞTU

Girişimci Nazım Ulukürüz tarafından bin adet defne fidanı toprakla buluşturuldu. Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Şube Müdürlüğü tarafından Ulukürüz’e 10 yıllığına Tıbbi Aromatik ve Süs Bitkileri yetiştirmek üzere kiralanan Gürgenpınarı Köyü’ndeki sahada Bartın Tarım ve Orman İl Müdürlüğü gözetiminde bin adet defne fidanı dikildi.

Okunma: 3361

11.11.2019 18:06

Facebook'ta Paylaş

Cumhurbaşkanlığı tarafından ilan edilen Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan “Geleceğe Nefes Ol “ kampanyası Bartın’da Bartın Üniversitesi’nde gerçekleştirilen törenin ardından girişimci Nazım Ulukürüz tarafından bin adet defne fidanı dikimi ile devam etti.

Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Şube Müdürlüğü tarafından Ulukürüz’e 10 yıllığına Tıbbi Aromatik ve Süs Bitkileri yetiştirmek üzere kiralanan Gürgenpınarı Köyü’ndeki sahada gerçekleştirilen törenle Bartın Tarım ve Orman İl Müdürlüğü gözetiminde bin adet defne fidanı toprakla buluşturuldu.

Fidan dikim törenine Bartın Valisi Sinan Güner, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Tarım ve Orman İl Müdürü Abdulsetter Bayram, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan, protokol üyeleri ve davetliler katıldı.

Bartın protokolü hazırlanan sahada defne fidanlarını toprakla buluşturarak ilk can sularını verirken girişimci  Nazım Ulukürüz’den projeyle ilgili bilgi alarak çalışmalarında başarılar dilediler.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin