Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BU SÖZLER ÇOK KONUŞULUR...

Milletvekili Tunç, Bartın Belediyesi'ne işte bu sözlerle eleştirdi...

Okunma: 7440

05.12.2016 18:49

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç partisinin İl Danışma Meclis toplantısında yaptığı konuşmada eleştiri oklarını Bartın Belediyesi’ne yöneltti.

Milletvekili Tunç konuşmasında Bartın Belediyesi’nin 60 milyonluk yatırım programından sadece 24 milyonluk yatırım gerçekleştirdiğini ifade ederken “Demek ki yatırım yok, sadece personele maaş ve bazı mahalle aralarında geçiştirmeler. Belediyenin bu seneki yatırım programına baktım 2 milyon 400 başkanın özel kalem giderleri. Yani temsil ve ağırlama. 2 Milyon 100 imar ve şehirciliğe ayrılan para. Şimdi gelişen bir şehir, üniversite şehri, ırmak ıslah projesi yapacağız diyoruz, toplu konutlar yapacağız, şehir büyüyecek, yeni çevre yolu diyoruz belediye imar ve şehirciliğe 2 milyon 100 ayırıyor. Temsil ve ağırlama, misafirlerin yemek parası 2 milyon 400, koskoca Bartın imar ve şehirciliğine ayrılan para 2 milyon 100. Böyle bir şehide belediyecilik olur mu? Olmuyor işte görüyorsunuz.” Dedi.

 

Milletvekili Tunç konuşmasının devamında TOKİ köprüsüne de değinerek, “Bir TOKİ Köprüsü 2011’den bu yana imar çalışması bekliyorsa, para hazır imarı bekliyoruz. Sadece köprünün geçeceği yerin imarını yapamayan belediye Bartın Irmağı Islah Projesinin 14 km imarını yapar mı? İşte bizim sıkıntımız bu. Bunu anlatmamız lazım.” Diye konuştu.

 

Engelliler Derneği tarafından Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın Yılın Belediye Başkanı seçilmesini de “Kaldırımda engelli değil normal insanlar yürüyemiyor ki işgalden.” Sözleriyle eleştirdi.

 

Etiketler: bartın belediyesi, ak parti, danışma meclisi, cemal akın, yılmaz tunç, bartın, haber, bartın haber, haber bartın, bartın tv,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1594684046.312020-07-14 02:47:26