Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÇAKAR VE SİRENLE GEZEN SUÇ MAKİNESİ KISKIVRAK YAKALANDI

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri çakar ve siren tertibatının olduğu bir aracı durdurarak incelemelerde bulundu. Yapılan incelemede araç sürücüsünün toplamda 23 adet dolandırıcılık ve sahtecilik suçundan suç kaydının olduğu ortaya çıktı.

Okunma: 727

30.07.2019 17:34

Facebook'ta Paylaş

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri çakar ve siren tertibatının olduğu bir aracı durdurarak incelemelerde bulundu. Ekiplerin yaptığı incelemede tertibat ele geçirilirken ayrıca araç sürücüsünün toplamda 23 adet dolandırıcılık ve sahtecilik suçundan suç kaydının olduğu ortaya çıktı.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan açıklamada konuyla ilgili şu bilgilere yer verildi;

“06 plakalı gri bir araçta çakar ve siren tertibatının olduğu ihbarı gelmesi üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerimizce konuyla ilgili olarak ilimizde çalışma başlatılmıştır. Markaya uygun bir araç Mugada ışıklarda durdurulmuş, durulan aracın içerisinde yapılan incelemede, çakar ve siren tertibatının olduğu görülmüştür.  Aracın sürücüsünün  D.A olduğu tespit edilmiştir. Araç sürücüsünün toplamda 23 adet dolandırıcılık ve sahtecilik suçundan suç kaydının olduğu Denetim serbestlik koşulları gereğince Ankara'da Polis Merkezinde imza yükümlülüğü bulunduğu anlaşılmıştır. Konuyla ilgili olarak söz konusu çakar ve siren tertibatı bulunan araca Karayolları Trafik Kanunun 26/2 maddesine göre 2020TL lira para cezası uygulanarak siren tertibatı sökülmüştür.  Konuyla ilgili olarak sorgulamamız Asayiş Şube Müdürlüğümüzde devam etmektedir.”

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1576002443.642019-12-10 21:27:23