Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÇAKIR EKOLOJİK HAKLAR ÇALIŞTAYINA KATILDI

Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır Ankara’da düzenlenen “Kamucu Yerel Yönetimler İçin Belediyeleri Ekolojik Haklar Temelinde Programlandırma ve Stratejik Plan Hazırlama Forum ve Çalıştayı”na katıldı.

Okunma: 1597

07.08.2019 18:44

Facebook'ta Paylaş

“Kamucu Yerel Yönetimler İçin Belediyeleri Ekolojik Haklar Temelinde Programlandırma ve Stratejik Plan Hazırlama Forum ve Çalıştayı” Ankara’da gerçekleştirildi.

Ekoloji Kolektifi, Ekoloji Birliği ve Ankara Barosu tarafından düzenlenen etkinliğe Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ve beraberinde Bartın Platformu Yürütme Kurulu üyeleri Av. Engin Uzun, Av. Berkay Dal ve Doç.Dr. Mustafa Artar katıl. Kent, Gıda, İklim ve Su hakkı başlıklarında atölyeler ile devam eden etkinlikte iki gün süre ile yerel yönetimler için stratejik planlar hazırlanırken ekoloji çerçevesinde somut katkılar ve çıktılar masaya yatırıldı.

Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, çalıştay sonunda yapılan sonuç değerlendirmesiyle ilgili açıklamasında, “Bu çalıştay özellikle son zamanlarda termik santral gibi önemli bir girişim ile yıllardır mücadele eden bölgemiz ve kentimiz için son derece yararlı olmuştur. Sonuçta ortaya çıkan değerlendirmeleri de kentin yönetiminde rehber alacağız.”dedi.

Çalıştay çıktıları ilerleyen günlerde düzenleyiciler tarafından tüm katılımcılar ve kamuoyu ile paylaşılacağı belirtildi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1594864321.142020-07-16 04:52:01