Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÇAKRAZ’DA HAMSİ ŞENLİĞİ

Hafta sonu Çakraz, 1’inci Hamsi Şenliği’ne ev sahipliği yaptı. Bartın Dernekler Federasyonu İl Temsilciliği, Çakraz ve Köyleri Yardımlaşma, Kalkındırma ve Turizm Derneği, belediyeler, kaymakamlıklar ve iş insanlarının destekleriyle düzenlenen şenlikte katılımcılara yarım ton hamsi pişirilerek ikram edildi.

Okunma: 528

28.11.2023 11:55

Facebook'ta Paylaş

Bartın Dernekler Federasyonu İl Temsilciliği, Çakraz ve Köyleri Yardımlaşma, Kalkındırma ve Turizm Derneği, belediyeler, kaymakamlıklar ve iş insanlarının destekleriyleÇakraz’da 1’inci Hamsi Şenliği düzenlendi.

Çok sayıda vatandaşın katıldığı şenlikte katılımcılara yarım ton hamsi pişirilerek ikram edildi.

Şenlik sofrasında bir araya gelen vatandaşlara hamsi sonrasında ise helva ikram edildi.

Gerçekleştirilen şenliğe Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Amasra Kaymakamı Kadir Perçi, Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun,Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Başkanı Mehmet Yılmaz ve bağlı derneklerin başkanları, MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik ve eski Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz ve çok sayıda protokol üyesi ile vatandaşlar katıldı.

Şenlikte katılımcılara hitap eden Çakraz ve Köyleri Yardımlaşma Kalkındırma ve Turizm Derneği Başkanı Murat Önel şenliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür plaketi takdim ederken tüm katılımcılara ise teşekkür etti.

Haber: Haluk Türkoğlu

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin