Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MURAT KURUM MÜJDELERLE GELİYOR

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un 6 Mart Cumartesi günü Bartın’a gerçekleştireceği ziyaret öncesi değerlendirmelerde bulundu. Kalaycı açıklamasında Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Bartın’a müjdelerle geleceğini ifade etti.

Okunma: 297

05.03.2021 12:34

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un 6 Mart Cumartesi günü Bartın’ı ziyaret ederek yapılacak olan ve yapılan yatırımlarda incelemelerde bulunacağını açıkladı. İl Başkanı Kalaycı Bakan Kurum’un Bartın programı hakkında bilgiler verirken Bakan Kurum’un Bartın programında kent için çok önemli müjdeleri de açıklayacağını ifade etti.

İl Başkanı Kalaycı açıklamasında, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın. Murat Kurum 6 Mart Cumartesi günü Bartın’da bir dizi ziyaret ve programa katılacak. Sayın Bakanımızın programı Valilik ziyareti ile başlayacak. Dallıca mevkiinde inşa edilen TOKİ konutlarını da yerinde inceleyecek olan Sn. Bakanımız daha sonra Ulus ilçemizde yapımı tamamlanan ve hak sahiplerine teslim edilen 326 adet TOKİ konutunun açılışını gerçekleştirecek. Sayın Bakanımızın Bartın programı sürpriz müjdelere de sahne olacak. Bartın teşkilatı olarak Sayın Bakanımızı kentimizde en iyi şekilde ağırlayacak olmanın gururu içerisindeyiz. Heybesi dolu olarak ilimizi ziyaret edecek olan Bakan Kurum’un Bartın’ımız için çok önemli müjdeleri de açıklayacak olmalarının heyecanı içindeyiz.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin