Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CHP FİDANLIK İÇİN ACİL TOPLANTI TALEP ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Bartın Belediye Meclisi Üyeleri Bartın şehir merkezinde bulunan ve fidanlık adı ile bilinen alanda başlayan Millet Bahçesi projesine karşı çıkarak projenin durdurulmasını talep etti. Cumhuriyet Halk Partisi Bartın Belediye Meclisi Üyeleri adına Grup Sözcüsü Recep Ahmet Çavuşoğlu Bartın Belediyesi’ni projeyi durdurmaya davet ederek bu konuda Bartın Belediye Meclisinin acilen toplantıya çağrılmasını istedi.

Okunma: 169

14.03.2023 13:41

Facebook'ta Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi Bartın Belediye Meclisi Üyeleri adına Grup Sözcüsü Recep Ahmet Çavuşoğlu, konuyla ilgili olarak Bartın Belediye Başkanlığı’na (Belediye Meclisine) verdiği dilekçede şu ifadeleri kullandı, “Bartın şehir merkezinde bulunan ve senelerden beri korunan FİDANLIK adı ile bilinen ve Bartın Şehit Merkezinin oksijen deposu olan alanda birkaç günden beri ağaçların kesildiği, dozerlerin ve iş makinelerinin hafriyatlara başladığı görülmüştür.

        Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik çalkantılı dönemler, 06/02/2023 tarihinde başlayan ve hala devam eden Deprem sonucunda ülkemizin maruz kaldığı deprem felaket ve yaralarının daha henüz sarılmadığı bir ortamda böylesine lüzumsuz ve gereksiz bir harcamaya neden olacak faaliyete başlanılması, Bartın halkının öngörüsüne ve bilgisine ihtiyaç duyulmadan bu bölgeye müdahalede bulunulması Bartın’ın ve halkının göğsüne vurulmuş bir hançer olarak kabul edilmelidir.

        Bu nedenle Başkanlığınızca bu duruma el atılarak derhal durdurulmasını ve bu konuda Bartın Belediye Meclisinin acilen toplantıya çağrılarak Bartın Belediye Meclisinin ve dolayısıyla Bartın Halkının bilgilendirilmesini talep ediyoruz.”

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin