Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CHP HEYETİ BUGÜN BARTIN’DA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında bugün Bartın’a heyet gönderiyor. Bugün ve yarın Bartın’da merkezde ve ilçelerde partililer, STK’lar ve vatandaşlarla bir araya gelecek olan heyet aday adayları ile ilgili edindikleri izlenimlerini rapor haline getirerek CHP Genel Merkezine sunacak.

Okunma: 861

09.12.2023 11:42

Facebook'ta Paylaş

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine yönelik CHP Genel Merkezi, Kars Milletvekili İnan Akgün Alp ve Parti Meclisi Üyesi Şengül Yeşildal’dan oluşan heyeti bugün Bartın’a gönderdi.

Heyet bugün ve yarın Bartın’da belediye başkan aday adayları, parti yönetimi ve STK’lar ile vatandaşlarla bir araya gelerek CHP Genel Merkezine sunulmak üzere bir rapor hazırlayacak.

Bartın Merkez ve ilçelerde ziyaretlerde bulunacak heyetin hazırlayacağı raporun aday belirleme sürecinde önemli bir yer alması bekleniyor.

CHP’de adaylık yarışı

CHP’de Bartın Belediye Başkanlığı için 4 aday adayı bulunuyor. Bartın Belediyesi için CHP’den M. Rıza Yalçınkaya, Selim Karakaş, Murat Kaya ve Raci Özdemir aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Ulus’ta ise CHP’ye belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapılmadı. Amasra’da ise Bora Işıkal ve Seyhan Bilgin aday adayı olurken, Kurucaşile’de ise Nergiz Kartal, Mert Sarıtaş ve Uğur Güneş belediye başkanlığı için aday adayı oldu.

Haber: Soner Boyacı

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin