Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CHP İL BAŞKANI ARSLAN, “TEHDİTLERE PABUÇ BIRAKMAYACAĞIZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında yaptığı eleştiriler dolayısıyla CHP Bartın İl Başkanı Mehmet Arslan bir basın toplantısı düzenledi. Arslan düzenlediği basın toplantısında, “Tehditlere pabuç bırakmayacağız.”dedi.

Okunma: 3048

16.08.2017 17:15

Facebook'ta Paylaş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında yaptığı eleştiriler dolayısıyla CHP Bartın İl Başkanı Mehmet Arslan parti binasında bir basın toplantısı düzenlendi.

Yurt genelinde eş zamanlı olarak yapılan basın açıklamasına CHP Bartın İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Özcan ve partililer de katıldı.

 

“Erdoğan'ın tehditlerine pabuç bırakmayacağız”

CHP Bartın İl Başkanı Mehmet Arslan yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:  “Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tehditlerine pabuç bırakmayacağız. Erdoğan rejimi, her türlü muhalefeti suç örgütü gibi tarif ederek siyaseti baskı altına alma çabasındadır. Geçmişte FETÖ ile iştirak halinde kumpas davalarını tezgahlayan Erdoğan iktidarının, FETÖ ile yolları bugün ayrılmış görünse de aynı yöntemleri uygulamaya devam ettikleri, yeni kumpas girişimleri içinde oldukları görülmektedir. Ortada bir casusluk suçu yoktur. Anayasa Mahkemesi de böyle söylemektedir. Buna rağmen Erdoğan'ın talimatıyla İstanbul milletvekilimiz Enis Berberoğlu haksız yere mahkum edilmiş ve tutuklanmıştır, önce mahkeme başkanı ve heyet değiştirilmiş, mahkumiyet kararı verilmiş, daha sonra da bu kararı inceleyecek üst mahkemenin başkanı değiştirilmiştir. Bütün bu uygulamalar kumpas davalarının tipik özelliğidir. Kurgulanan kumpas üzerinden Enis Berberoğlu'nu rehin alan anlayış, şimdi de Genel Başkanımızı tehdit etmektedir. Amaç CHP Genel Başkanını tehdit ederek topluma korku salmaktır. Erdoğan'ın tehditlerine boyun eğmeyeceğiz. Adalet, özgürlük ve demokrasi isteyen milyonların sesi ve umudu olan Kemal Kılıçdaroğlu'nu susturmayacaksınız. Türkiye'ye giydirmek istediğiniz deli gömleğini yırtıp atacağız. Baskıcı ve zorba rejiminizi tanımıyoruz, tanımayacağız. Mazlumların sesi olmaya devam edeceğiz.”dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin