Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CHP MERKEZ İLÇE’DE GÖREV DAĞILIMI BELLİ OLDU

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen CHP Bartın Merkez İlçe Kongresinde göreve seçilen Yönetim Kurulu ilk toplantısını İlçe Başkanı Nazif Çomak başkanlığında gerçekleştirdi. İlk toplantıda yönetimdeki görev dağılımları belirlendi.

Okunma: 3774

06.01.2020 12:19

Facebook'ta Paylaş

Kongrenin ardından ilk toplantısını gerçekleştiren CHP Bartın Merkez İlçe Başkanlığı görev dağılımını gerçekleştirdi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Nazif Çomak konuşmasında, “ Geçtiğimiz Pazar günü parti üyelerimizin yoğun katılımı ile kongremizi birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdik. Delegelerimizin tercihi ile bu onurlu göreve siz değerli yöneticilerimiz ile seçildik. Sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ederek, Cumhuriyet Halk Partisi’ne yakışır bir şekilde çalışmalarımızı yerine getireceğimizin inancını taşıyorum. Bugünden itibaren CHP’de birlik ve beraberlik temel hedefimiz olacaktır. Görev alan yol arkadaşlarımız ve tüm üyelerimizle beraber biz bir aileyiz. Bu onurlu görevi hep beraber başaracağız. Cumhuriyet Halk Partisi ailesi olarak partimizi Bartın’da ve Ülke genelinde iktidar yapmak için hep beraber çalışacağız.”ifadelerine yer verdi.

CHP Bartın Merkez İlçe Yönetim Kurulu görev dağılımı şu şekilde belirlendi;

İlçe Başkanı: Nazif Çomak, İlçe Sekreteri: Mehmet Yıldırmak, İlçe Saymanı: Şükran Çevik, Örgütlerden  ve Yerel Yönetimlerden Sor.Bşk.Yrd (1. Bölge): Savaş Günay, Örgütlerden ve Sivil Top. Kur. Sor.Bşk.Yrd (2. Bölge): Zeki Şahin, Örgütlerden Sor. Bşk. Yrd. (3. Bölge): Nayim Ayakatik, Örgütlerden Sor. Bşk. Yrd. (4. Bölge):Hüseyin Palabıyık, Basın ve Halkla İlişkilerden Sor.Bşk.Yrd: Duygu Demirok, Seçim İşlerinden Sor. Bşk. Yrd: Necmettin Samancıoğlu, Sanayi ve Sosyal Politikalardan Sor.Bşk.Yrd: Mustafa Geniş, Eğitim Sekreteri: Kasım Kurada, Bilişimden Sor. Bşk.Yrd: Ali Bilsin, Meslek ve Esnaf Odalarından Sor.Bşk.Yrd: Funda Yurtbay, Kadın Kollarından Sor. Bşk. Yrd.: Hatice Yücebağ, Kadın Kollarından Sor. Bşk. Yrd.: Hatice Karadağ, Gençlik Kollarından ve Spordan Sor. Bşk. Yrd.:Okan Ünal, Öğrenci Sorunları Çözümlerinden Sor. Bşk.Yrd: Muradiye Çelikok.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin