Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CHP’DE GÖREV DAĞILIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın İl Yönetim Kurulu üyelerinin görev dağılımı gerçekleştirildi. CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş başkanlığında yapılan toplantıda İl Başkan Yardımcılarının görev dağılımı belirlendi.

Okunma: 619

13.03.2020 13:37

Facebook'ta Paylaş

CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş toplantıda yaptığı açıklamada, “Hangi görüşten olursa olsun bu kentte yaşayan tüm yurttaşlara ulaşacağız, ötekileştirmeden kucaklayacağız. Her kesimden vatandaşın temel sorunları ortak, sorunları da, çözüm yollarını da biliyoruz. Bu karanlık tünelin ucunda ışık var, ışığı görüyoruz. Hiç vakit kaybetmeden gelecek aydınlık ve güzel günlere olan inancımız ve kararlılığımızla yoksulluk, işsizlik, ekonomik sorunlarla boğuşan toplumun tüm kesimleri ile buluşacağız. İktidar hedefimize kutuplaştırmadan, ayrıştırmadan birlikte yürüyeceğiz. Yolumuz açık olsun.” diyerek başarılar diledi.

CHP Bartın İl Yönetim Kurulu

C. Selim Karakaş (İl Başkanı), Oya Artar (İl Başkan Vekili), Savaş Ulukavak (İl Sekreteri), İsmail Cem Akyol (İl Saymanı), Özlem Tuncaylar (İl Bilişim Sorumlusu), Nazif Özdemir (İl Eğitim Sekreteri), Oktay Kaya (Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Ziya Abaoğlu (Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Berkay Dal (Hukuk İşlerinden Sorumlu İl Başkanı), Önder Sertkaya (Seçim, Tanıtım ve Propaganda İşlerinden Sorumlu İl Başkanı), Ali Kaya (Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Rafet Çomak (Sandık Kurulları ve Sandık Güvenliğinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Hacı Ömer Kemik (Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Hayri Güneş (Meslek Örgütlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Mustafa Özdemir (Basın Yayın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Hakan Somaklı (Spordan ve Amatör Kulüplerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Gülnur Açıkgöz (Kadın Kollarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Derya Şarlak (Gençlik Kollarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Orhun Kabasakal (Tarım, Hayvancılık ve Kırsal Kalkınmadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Muzaffer Soylu (Orman Köyleri ve Köy Kalkındırma Kooperatiflerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Necmeddin Özköse (Kırsal Örgütlenme ve Muhtarlık Derneklerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı)

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1586464294.892020-04-09 23:31:34