Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CHP’DEN BARTIN TSO’YA ZİYARET

CHP Bartın Milletvekili Av.Aysu Bankoğlu, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy ve CHP Bartın İl Başkanı Cemal Selim Karakaş, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti. Ziyarette pandemi sürecinde Devlet alacaklarının yapılandırılması, kısa çalışma ödeneği ile Bartın ve Ülkede yaşanan pandeminin etkileri ve üyelerin talepleri konuşuldu.

Okunma: 418

20.10.2020 12:43

Facebook'ta Paylaş

Gerçekleştirilen ziyarette ev sahipliğini Bartın TSO Başkanı Halil Balık ve Yönetim Kurulu Üyeleri yaptı.

Ziyaretleri dolayısıyla gelen misafirlerine teşekkür eden TSO Başkanı Halil Balık, '' Bugün burada sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Bizler Bartın TSO Yönetimi olarak tüm görüşmelerimizi, üyelerimizin sorumluluğunu hissederek gerçekleştiriyoruz. Onların bizlere ilettiği talepleri bu vesile sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerinde taleplerimizi ilgili mercilere iletme hususunda ve hayata  geçirilmesinde sorumluluk alacağınıza eminiz.”dedi.

Başkan Halil Balık ziyarette, pandemi sürecinde Devlet alacaklarının yapılandırılması, kısa çalışma ödeneği  ile İlimizde, Ülkemizde yaşanan pandeminin etkilerini ve üyelerin taleplerini dile getirdi. Oda çalışmalarının ve projelerin görüşüldüğü ziyaret karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin