Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÇİFTÇİ KAYIT SİSTEMİ BAŞVURULARI SONA ERİYOR

Bartın Tarım ve Orman İl Müdürlüğü çiftçiler için uyarıda bulunarak Çiftçi Kayıt Sistemi Başvurularının sona ereceğini duyurdu. Yapılan duyuruda 2019 Yılı Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) başvurularının 30 Haziran 2019 günü sona ereceği hatırlatıldı.

Okunma: 1496

29.06.2019 13:54

Facebook'ta Paylaş

Bartın Tarım ve Orman İl Müdürlüğü çiftçiler için uyarıda bulunarak Çiftçi Kayıt Sitemi Başvurularının sona ereceğini duyurdu.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada çiftçilere çağrıda bulunularak şu bilgilere yer verildi;

“Çiftçilerimizin tarımsal desteklemelerden faydalanabilmeleri için son başvuru tarihlerine dikkat etmeleri ve zamanında başvuru yapmaları gerekmektedir.

ÇKS başvuruları 30 Haziran’da son

Bu meyanda;

2019 Yılı Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) başvuruları 30 Haziran 2019 günü sona erecektir.

ÇKS başvurusu yapmayan ve Mazot-Gübre Destekleme dosyasını teslim etmeyen üreticiler; Mazot-Gübre, Fındık, Yem Bitkileri, Organik Tarım, İyi Tarım, Küçük Aile, Sertifikalı Fide ve Fidan Desteklemeleri gibi desteklemelere başvuru yapamayacaklardır.

ÇKS başvurularında, üreticilerin öncelikle ziraat odalarından "Çiftçi Belgesi" alarak İl/İlçe Müdürlüklerimize ibraz etmeleri gerekmektedir. Üreticilerin 2019 yılı ÇKS başvuruları için il ve ilçe müdürlüklerimize ibraz edecekleri çiftçi belgelerinde "2019 ÇKS başvurusu için geçerlidir" ibaresinin yer almasına dikkat edilmelidir.”

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin