Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CUMHURİYET MEYDANI YAYALAŞTIRILACAK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Belediye Başkan Adayı Muhammet Rıza Yalçınkaya, seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Meydanı ve Kapalı Pazar Yeri projelerini kamuoyuna tanıttı. Yalçınkaya’nın açıkladığı proje ile yer altı kapalı otopark planlanırken bölgedeki araç trafiğinin de yer altına alınarak alanın yayalaştırılması planlanıyor.

Okunma: 720

13.02.2024 12:57

Facebook'ta Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Belediye Başkan Adayı Muhammet Rıza YalçınkayaCumhuriyet Meydanı ve Kapalı Pazar Yeri projeleriyle ilgili yaptığı açıklamada modern tasarımıyla güvenli ve estetik bir meydan oluşturulacağını ifade ederek projeyle ilgili şu bilgileri verdi, “Değerli Bartınlılar;Cumhuriyet Meydanı ve Kapalı Pazar Yeri projemizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Projemizle birlikte yer altı kapalı otopark, kent merkezindeki otopark sorununa çözüm sağlayacak. Modern tasarımıyla güvenli ve estetik bir meydan oluşturulacak. Aynı zamanda,kapalı pazar yeri düzenlemesiyle kent meydanını yenileyerek yaya trafiğine açacağız. Araç trafiği yer altına alınarak alan yayalaştırılacaktır.

Bartın için sosyal belediyeciliğe, altyapıdan ulaşıma ve çevre düzenlemesine kadar her alanda etkili projelerle Bartın’ı güçlendirmeyi hedefliyoruz”dedi.

Haber: Soner Boyacı

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin