Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
DEVLET HASTANESİ ELEKTRİK, SIHHİ TESİSAT VE HIRDAVAT MALZEMELERİ ALACAK

Bartın Devlet Hastanesi elektrik, sıhhi tesisat ve hırdavat malzemeleri satın alacak. Konuyla ilgili ilan Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr tarafından yayımlandı.

Okunma: 1247

05.04.2021 13:32

Facebook'ta Paylaş

Basın İlan Kurumu resmi portalı ilan.gov.tr’de yayımlanan Devlet Hastanesi -Bartın Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları Elektrik, Sıhhi Tesisat ve Hırdavat Malzeme Alımı ilanı 403 kalemden oluşuyor. 

Yayımlanan ilana göre 403 Kalem Elektrik, Sıhhi Tesisat ve Hırdavat Malzeme ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak. 

İhaleye teklif açma tarihi 27.04.2021 saat 10:00 olarak belirlenirken sözleşme imzalanmasına müteakip 1  iş günü içinde işe başlanacağı,  sözleşmenin imzalanmasına müteakip; İdarenin/ilgili deponun yazılı talebi/siparişi (faks, posta, e-posta) doğrultusunda sipariş geçildiği tarihten itibaren belirtilen malzemeler 10 (on) takvim günü içerisinde teslim edileceği, malzemeler yıl boyunca peyderpey sipariş çekileceği, Muayene ve Kabul Komisyonu huzurunda mesai saatleri içerisinde (09:00-16:00) malzemelerin teslim alınacağı ve gerekli işlemlerin yapılacağı belirtildi. Malzemelerin taşınması ve depoya tesliminin yükleniciye ait olduğu da ifade edilerek işin süresinin 8 ay olduğu, ancak işin en geç 31.12.2021 tarihinde bitirilmesi esastır denildi. Malzemelerin ise Bartın Devlet Hastanesi İlgili Depo Birimleri veya Hastane İçinde İdarenin Göstereceği Uygun Yerler (Tuna Mahallesi Ömer Tepesi Mevkii) teslim edileceği vurgulandı.

Ayrıntılı bilgiye Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr den ulaşabilirsiniz.  

https://www.ilan.gov.tr/ilan/768073/ihale-duyurulari/mal-alim-ihaleleri/elektrik-sihhi-tesisat-ve-hirdavat-malzemeleri-alinacak

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin