Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
DURSUN, “DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Bartınspor Başkanı Mehmet Bulut, beraberindeki Bartınspor yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular ile Bartın İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun’u ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Dursun, “Biz tarihe hem sizlerin hem de kulüp yönetiminin ismini bu yıl yazdırmak istiyoruz.”dedi.

Okunma: 3051

04.08.2017 14:52

Facebook'ta Paylaş

Bartınspor Başkanı Mehmet Bulut, Bartınspor yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular Bartın İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun’u makamında ziyaret etti.

 

Dursun, “Desteğimiz devam edecek”

Gerçekleştirilen ziyarette konuşan İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun Bartınspor’un etrafında kenetleneceklerini belirtti. Dursun şöyle konuştu: “Bu nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Bartınspor, Bartın’ın en önemli değerlerinden bir tanesi. Aranızda geçen yıl Bartınspor’dan oynamış arkadaşlarınız var ama yeni gelenler için kendimi tanıtacak olursam ben hem Bartın İl Genel Meclisi Başkanıyım hem de Bartınspor’da Başkan Yardımcısıyım. Bu nedenle aslında çok fazla sorumluluk sahibi olduğumun da farkındayım. Biz hem geçen yıl hem de bu yıl büyük bir kararlılıkla yola çıktık. Geçen yıl arzu ettiğimiz sonucu elde demedik ama bu yıl hedefe ulaşmak için sizlerin de en az bizim kadar büyük bir kararlıkla yola çıktığınızı biliyorum.

Kulüp Başkanımız gerçekten bu yıl için çok heyecanlı ve oldukça da hırslı. Bizlerde ona ayak uydurmaya çalışıyoruz. Bartın halkını inşallah Bartınspor’un etrafında kenetleyeceğiz. Sayın Valimiz, Milletvekilimiz ve Belediye Başkanımız başta olmak üzere şehir artık BAL Liginde şampiyonluğa kilitlendi. Sizlerin de bunun farkında olmasını istiyorum. İyi bir kadro oluşturulduğunu da biliyorum.  Bizlerde yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza destek oluyoruz ve bu desteğimiz tüm gayretimizle devam edecek. Bartın’a yeni gelen arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum. Sizler aynı zamanda Bartın’ın misafirisiniz. İnşallah burada mutlu olursunuz ama en büyük mutluluğumuz 18 yıldır beklenen ve özlenen şampiyonluğa kavuştuğumuz zaman olacak.

 

 “Hedefimize ulaşacağız”

Biz tarihe hem sizlerin hem de kulüp yönetiminin ismini bu yıl yazdırmak istiyoruz. 18 yıl zaten gerçekten az bir zaman değil. Bunun için artık biz il olarak BAL Liginden kurtulmak istiyoruz. Sizlerde bizim bu isteğimizin ve arzumuzun farkındasınız. Bunun için büyük bir gayretle, azimle, heyecanla, moralimizi ve motivasyonumuzu bozmadan bu yoldaki her türlü olumsuzluğa göğüs gererek hedefimize ulaşacağız. Her şeye bazen maddi anlamda bakmak doğru değildi. Bunun için birbirimize kenetlenerek bu şehri bir üst ligde birlikte temsil edeceğiz. Bu ziyaret bizim için de çok önemliydi.

 

 “Üzerimize düşeni yapacağız”

Kulüp yönetimi ve teknik heyetimiz gerçekten büyük azim ve gayretle bu çatıyı ayakta tutmaya çalışıyorlar. Biz de üzerimize düşeni her zaman yapacağız. Bunun bilinmesini istiyorum. Sayın Valimiz zaten her zaman yanımızda. İnşallah bu moral ve motivasyonla özlediğimiz beklediğimiz lige de ulaşacağız. Sizlere başarılar diliyorum. Her zaman yanınızdayız bunu bilin.”dedi.

 

 Bulut, “Verdiğiniz desteği daha da arttırmanızı arzu ediyoruz

Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut ise yaptığı konuşmada İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun’a desteklerinden dolayı teşekkür ederken şunları söyledi: “Bizlerden hiçbir zaman desteğinizi esirgemediniz. Bugün de değerli vaktinizi bizlere ayırdığınız için bir kez daha size teşekkür ediyorum. Her zaman yoğun iş temponuza rağmen Bartınspor sevdası adına bizlere verdiğiniz desteği bizlerden eksik etmemenizi hatta daha da arttırmanızı arzu ediyoruz. Bu yıl inşallah şehrimizin arzu ettiği ve 17 yıldan beri beklediği sonucu elde edeceğiz. Rabbim bizleri utandırmasın ve Allah yolumuzu açık etsin.”dedi. 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin