Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 13 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK

Düzce Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan duyuruda 13 Öğretim Üyesi alımı gerçekleştirileceği açıklandı. İlana başvuru için son tarih 22 Nisan.

Okunma: 394

12.04.2021 16:45

Facebook'ta Paylaş

Düzce Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan duyuruda Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümüne 1 doçent, Akçacoka Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Turizm İşletmeciliği bölümüne 1 profesör, Dr. Engin Pak Cumayeri Meslek Yüksekokulu Makine ve Metal Teknolojileri bölümüne 1 doçent, Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri bölümüne 1 doçent, Eğitim Fakültesi Temel Eğitim bölümüne 1 doçent, Eğitim Fakültesi Temel Eğitim bölümüne 1 profesör, Fen Edebiyat Fakültesi Kimya bölümüne 1 profesör, Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne 1 profesör, Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne 1 doçent, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müzik bölümüne 1 doçent, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim bölümüne 1 doçent, Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri bölümüne 1 profesör ve Ziraat Fakültesi Bitki Koruma bölümüne 1 profesör alımı gerçekleştirilecek.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan duyuruda başvuru için son tarihin 22 Nisan olduğu belirtildi.

Ayrıntılı bilgiye Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr den ulaşabilirsiniz.  

https://www.ilan.gov.tr/ilan/773244/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/akademik-personel-alimlari/duzce-universitesi-13-ogretim-uyesi-aliyor

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin