Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
EMİNOĞLU'NA FORMA HEDİYE EDİLDİ

Bartın’a bir dizi ziyaret ve inceleme için gelen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu’na AK Parti Bartın İl Başkanlığı ziyaretinde Bartınspor Başkanı Kenan Dursun ve Bartınspor Yöneticisi Murat Yıldırım tarafından üzerinde isminin yazılı olduğu 74 numaralı Bartınspor forması hediye edildi.

Okunma: 545

11.11.2023 12:23

Facebook'ta Paylaş

Geçtiğimiz gün Bartın’a gelen Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu’na Bartınspor forması hediye edildi.

Ziyaretleri kapsamında AK Parti Bartın İl Başkanlığını da ziyaret eden Bakan Yardımcısı Eminoğlu’na burada Bartınspor Başkanı Kenan Dursun ve Bartınspor Yöneticisi Murat Yıldırım tarafından üzerinde isminin yazılı olduğu 74 numaralı Bartınspor forması hediye edildi.

 BartınsporBaşkanı Kenan Dursun sosyal medya hesabından ilimize gelen Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu’na Bartınspor forması hediye ettikleri fotoğrafı paylaşırken yaptığı açıklamada, “İlimize gelen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın Enes Eminoğlu için Bartın AK Parti İl Başkanlığı önünde düzenlenen karşılama törenine katıldık. Sayın Bakan Yardımcımıza ilimize hoş geldin diyor, ziyareti için teşekkür ediyoruz.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin