Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
EMİTT 2020’DE EN İYİ DESTİNASYON ÖDÜLÜ BARTIN’A GELDİ

Dünyanın en büyük 4 Turizm Fuarı arasında yer alan EMİTT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Bartın standı “Turizm Merkezleri Dalında En İyi Destinasyon Tanıtımı” ödülüne layık görüldü. Ödül; planlamada, tasarım ve tanıtımda emeği geçen bütün paydaşlar adına Bartın Valisi Sinan Güner tarafından alınırken Vali Güner, başta İl Özel İdaresi, Bartın Belediyesi, İl Kültür Turizm Müdürlüğü, Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü ve BAKKA olmak üzere emeği geçen tüm paydaşlara teşekkür ettiğini ifade etti.

Okunma: 904

04.02.2020 14:29

Facebook'ta Paylaş

Dünyanın en büyük 4 Turizm Fuarı arasında yer alan EMİTT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Bartın standı “Turizm Merkezleri Dalında En İyi Destinasyon Tanıtımı” ödülü aldı.

Ödül; planlamada, tasarım ve tanıtımda emeği geçen bütün paydaşlar adına Bartın Valisi Sinan Güner tarafından alındı. Vali Güner yaptığı açıklamada İl Özel İdaresi, Bartın Belediyesi, İl Kültür Turizm Müdürlüğü, Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü ve BAKKA olmak üzere emeği geçen tüm paydaşlara teşekkür ettiğini ifade etti.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ise yaptığı açıklamada, “EMİTT 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Turizm Merkezleri Dalında “En İyi Destinasyon Tanıtımı” plaketi aldık. Fuar kapsamında yer alan Bartın standımızın oluşturulmasına katkıları ve 3 gündür tanıtım faaliyetlerimizdeki çalışmalardan dolayı başta Bartın Valimiz Sayın Sinan Güner’e ve tüm emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum.”dedi.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1585647673.882020-03-31 12:41:13