Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
EMNİYET MÜDÜRÜ BOZKUŞ’TAN TSO’YA ZİYARET

Bartın İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu'na iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Okunma: 2646

23.12.2019 14:13

Facebook'ta Paylaş

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş'u TSO Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Fatih Mehmet Kanbur, H.Sami Karakaş, Yönetim Kurulu Üyeleri M.İlker Yıldırım, G.Gülin Aldatmaz, Keramettin Şenkal, S.Cem Yıldız karşıladı.
 

Ziyarette Başkan Halil Balık ve beraberindeki heyet Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş'a yeni görev yerinde başarılar dileyerek, iş dünyası olarak güvenlik güçlerinin her zaman yanında olduklarını söyledi. Bartın'ın en huzurlu illerden biri olduğuna dikkat çeken TSO Başkanı Halil Balık, ülkemizin huzur ve güvenliği için Emniyet teşkilatının önemini dile getirdi.
İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş ise misafirperverliklerinden ve iyi temennilerinden dolayı TSO Başkanı Halil Balık'ın nezdinde Meclis Başkanı Adem Akpürçek ve Yönetim Kurulu'na teşekkür etti.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin