Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
EMNİYET MÜDÜRÜ OGÜN VURAL, BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Bartın İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, Polis Evi’nde düzenlenen programda Bartın’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Müdür Vural programda yaptığı konuşmada Bartın’da yapılan çalışmalar hakkında basın mensuplarıyla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Okunma: 337

11.06.2019 12:58

Facebook'ta Paylaş

Bartın İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, Polis Evi’nde düzenlenen programda Bartın’da görev yapan basın mensuplarını misafir etti.

 

 

 

Müdür Vural programda yaptığı konuşmada Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin başarılı operasyonlar gerçekleştirdiğini  belirterek, "Buluşmada temel amaç hasbial etmekti. Uzun zamandır planlamasını yapıyorduk, araya Ramazan girdi, bayram girdi. Asayiş Şube Müdürlüğü'müzün yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı sizin huzurunuzda teşekkür ediyorum. Ülke genelinde gerçekten övgüye, alkışlanmaya değer başarılar elde ettiler. Bu başarının arkasında hiç kuşkusuz Bartın halkımız ve onların desteği, basın mensuplarımızın objektif kriterlere dayalı köşelerine taşımız olduğu yazılar var. Ben herkese çok teşekkür ediyorum. Bu bizi Türkiye genelinde özellikle mala yönelik işlenen suçlarda ilk 3’e sokmayı sağladı. Bu başarıyı elde etmemizde katkısı olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum. İnşallah Allah bunun devamını getirir.”dedi.

Program daha sonra yemek, çay sohbeti ve günün anısına hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1568882998.432019-09-19 11:49:58