Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ENERJİ BAKANI FATİH DÖNMEZ BUGÜN BARTIN’DA

Enerji Bakanı Fatih Dönmez bugün bir dizi ziyaret ve açılış programı için Bartın’a geliyor. Bakan Dönmez Bartın programı kapsamında Bartın Valiliği, Bartın Belediyesi, AK Parti İl Başkanlığı, Bartın OSB ve TTK Amasra Müessesini ziyaret edecek. Bakan Dönmez Bartın Organize Sanayi Bölgesi ziyaretinde ayrıca 380 kW trafo merkezinin açılışını gerçekleştirecek.

Okunma: 154

20.09.2022 09:10

Facebook'ta Paylaş

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez bugün Bartın’da olacak. Dolu dolu bir programla Bartın’a gelecek olan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in Bartın’da sanayi, iş dünyası ve Bartın halkına müjdeler vermesi bekleniyor.

 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Bartın programı kapsamında ilk olarak saat 10:30’da Bartın Valiliği’ni ziyaret edecek. Vali Nurtaç Arslan’dan Bakanlığı’nın çalışmaları hakkında bilgi alacak olan Bakan Dönmez ardından ise saat 11:00’de Enerji Koordinasyon Toplantısında ilin yöneticileri ve STK temsilcileri ile biraraya gelecek. Ardından Bakan Dönmez saat 12:45’te ise Bartın Belediyesi’ni ziyaret ederek Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ile bir araya gelecek. Bakan Dönmez saat 13:15’te ise AK Parti İl Başkanlığı ziyaret ederek İl Başkanı Turhan Kalaycı ile buluşacak.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez daha sonra ise saat 14:15’te ise Bartın Organize Sanayi Bölgesi’ne geçerek 380 kW trafo merkezinin açılışını gerçekleştirecek. Bakan Dönmez Bartın programı kapsamında son olarak ise saat 15:15’te TTK Amasra Müessesini ziyaret ederek Bartın programını tamamlayarak ilimizden ayrılacak.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin