Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ERDOĞAN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün "Telefonumu Bırakıyorum, Kitabımı Okuyorum" kitap okuma projesi kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Danışmanı Erol Erdoğan öğrenciler öğrenci-yazar buluşması etkinliğinde bir araya geldi.

Okunma: 210

14.05.2024 11:25

Facebook'ta Paylaş

Bartın Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen programa Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Danışmanı Erol Erdoğan, Bartın Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Uzan, İl Millî Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan program "Telefonumu Bırakıyorum, Kitabımı Okuyorum" kitap okuma projesinin uygulama sürecini anlatan sunum ile devam etti.

Erdoğan tecrübelerini öğrencilerle paylaştı

Ardından İl Millî Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı tarafından açılış konuşması gerçekleştirildi. Devamında Bakan Danışmanı Erol Erdoğan'ın biyografisini anlatan sunum yapıldı. Sonrasında Bakan Danışmanı Erol Erdoğan sahneye gelerek öğrencilerle tecrübelerini paylaştı. Erdoğan öğrencilerden gelen soruları içtenlikle cevaplarken proje kapsamında en çok kitap okuyan öğrencilere, protokol tarafından ödülleri takdim edilmesi ile program sona erdi.

Haber Merkezi

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin